Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

tina

Tak super ze sa ti to urovnalo po mesiaci. Lenze u mna to pretrvava uz 2 mesiace akoze zda sa mi ze to je o nieco lepsie ale stale to nie je ono

slniecko83

Lauritania

Ja ten pas nosim bez tyzdna uz 2 mesiace a stale tam je opuch sice nievje taky ako na zaciatku ale je tam a tiez niekedyvrozmyslam ci to nie je asymetria. Hovori sa ze 3 mesiace sa usadzaju takze este maju prska mesiac na to aby to odpuchlo takze tomu este davam nadej.

tina691976

lauritánia
nemáš zač aj ja som stresovala a kukala každý den či nebudem ako švarzeneger lebo to bolo smiešne na jednej strane viac ako na druhej

tina691976

lauritánia
no u mna to bol určite opuch lebo už mi to aj zmyzlo bol smiešne kuželovitý aj z vrchu bolo vydieť že bol večší a prsia mám uplne symetrické ale aj u mna to bol mesiac kým sa to dalo ako tak do kopy tak nestresovať potrebuej to čas

lauritania

tina , slniečko

kočky ako viete či je to opuch a nie asymetria ? keby to bol opch tak som kludnejšia ... prsia mam stale poriadne tvrde , ale opuchy či boli a či su neviem určiť .... mne len pride jeden prsník trochu vyžšie a tym sa mi zdá dokonca menší ... / nie že zdá , ale je to tak /

tina691976

slniečko83
ahoj aj ja som mala ten istý opuch na lavom prsníku a trvalo to skoro mesiac kým to zmyzlo neboj to ustupy tiež bol uplne iným tvarom ako pravý skor ako kužel a už je to ok držím palce nech to skor prejde

lauritania

slniečko - to čo opisuješ , tak aj ja mám ten istý problém , som 20dni od opky a už týžden nosím pás krížmo ...
podla fotky su tvoje prsia ok , sú krásne , nejak nie je vidieť ten rozdiel .... možno je to tou fotkou ...

slniecko83

VeVerka

Ci sa tyka mojich prs tak ja stale man opych na pravom prsku vrchna cast ale niekedy rozmyslam ci to je opuch.A co sa tyka tvarovania tak lave prsko pekne gulate a to prave ked je tan ten opych tak je taky predlzenejsi,ale zmiernil sa ten opuch ale stale je tam a prave preto musim nosit pas krizom. A ty mas ako na tom prsia tvaruju sa?Ani neviem ci mas v galerke fotku. Ja mam tam fotku ale ta je stara asi tak 15 dni pi opke a tam je fajne vidiet ten rozdiel tych prsnikov,

VeVerka11

Slniečko83
Ďakujem Ti veľmi pekne :)
Chcem sa Ťa opýtať, ty si tuším o 2 týždne dlhšie od opky, ako si na tom s prsiami? Odpúchajú? Tvarujú sa? Vidíš nejaké zmeny?