Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

all

baby akú veľkosť pooperačnej ste mali? ja kukám do papierov a mám tam 75/A však to nosím teraz :-) navrhnuté mám 400ml okrúhle.

rose59

Dobrý dnik prajem ..
Operácia sa uz blíži 5.4.v Bb este predoperacne snad budu ok..
Napokon som sa rozhodla pre väčšie silikóny kedže sa mi zmestia .. Namiesto 385-445 dostanem 515-43 na prvý krát ..
Chcem veľkosť D tak uvidime .
Pa pa

cuculka

Bittersweet
Ahooj mojaa.. straaasne dlho som tu nebola.. s prskami uz niesu problemy tak clovek sem uz aj prestane chodit:)) hehe.. ja si tie moje straaasne uzivaam:) uz nech je leto a seeeckym ich mozem ukazovat.. hehe.. inak hanblivost mi ostala, miesto sexy triciek a siat nosim mikiny:D jedine co mi robi starosti su jazvy.. ktore su stale viditelne a urobili sa mi strie:(

Tinizmus

Baby,krasnu nedelu zelam :)
Tie,co uz mate po a mate velkost 400-420ml okruhle,aku velkost podprdy mate? Lebo kamoska ide na dofcu z us a chcem si dat doniest VS,len nvm velkost :(

ythyl

dianad,

ja som na teba tiez myslela,len som nevedela,v ktory den ta budu operovat:)ja som bola o druhej a kontrola v poriadku,aj som si nakupila podrdpy,z coho sa najviac tesim:) a ty ako sa mas?bolesti su?no,aj moje su take male Cecka,ale pockam si este na druhe babo a potom pojdem opat,ale min.550m budu :D ja som tiez mala nulovy zaklad, mne po kojeni zmizli uplne prsia:/

slniecko83

VeVerka

Dakujem ze si sa nezabudla spytat na to spanie na bruchu. A co sa tyka tej hrcky co mas pod pozuchov tak verim ze zmizne pomocou masirovania jazvy

slniecko83

VeVerka

Dakujem ze si sa nezabudla spytat na to spanie na bruchu. A co sa tyka tej hrcky co mas pod pozuchov tak verim ze zmizne pomocou masirovania jazvy

bittersweet

sandritta no ja sa citim tak podobne ako ty a velmi tazko sa mi tie pohyby teraz kontroluju. ale stale si uvedomujem, ze tie prsia nie su moje a este sa moc uvolnene necitim. ja mam teraz tri tyzdne a keby som nemusela mysliet na tie obmedzenia, tak robim veselo uplne vsetko. tiez ma trochu skrie, ze na holo super a potom v oblecku nic nevidno, ale opakujem si ze teraz je to moj material:) a predtym to bola super mega vypchata podprda:D tak este spolieham na to, ze v spodnom pradle to budu vacsie zazraky aj v obleceni:) inak sa mi zdaju krasne a velmi prirodzene, aj mensie velkosti maju svoje plusy a ja som nemohla viac ako 330. posnazim sa s foto:)