Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

all ,

čítala som vaše predošle prispevky a tiež chcem reagovať na tému vyber skveleho doktora - operatera.

Môj nazor je a je to aj logické , že mať krásne nové pria nezáleží len na perfektnom doktorovi . Prvý krok k dokonalým prsiam je ten , aby doktor vybral k vašej postave vhodný typ a velkosť implantatu , v tom je najväčší uspech , takže myslím že kto má viac skuseností , viac odoperovaných pacientiek to má lepšie v oku ... Vloženie implantatu je už len o šikovnosti a dalšie predpoklady krásnych prs su vo vás . Zaleží aky mate tvar pred opkou , aké máte bradavky , velkosť , čiže aky je predpoklad na krásne prsia , a dalej zaleží na pooperačnom režime . Neznamená to , že necitim bolesť tak je všetko ok a možem všetko robiť ... Implantat sa usádza 2-3mesiace , kým zrastie a nadobudne konečný tvar , a my to k správnemu usadeniu dopomôžeme tak , že sa šetríme , dodržujeme pokyny a hlavne nosime čo najdlhšie skafander .. veľa je to aj o tom ako to prijíma telo ... niekto ma silnejší a pevnejší pravy sval viac ako lavy , a tak implantat sa pomalšie usádza a môže byť teda vyžšie , preto treba sťahovať podľa pokynouva nezaťažovať svaly .... napriklad : sú prípady ked sa prsia neuložili rovnomerne , sú asmytrické , a býva to väčšinou zlou pooperačnou starostlivosťou a potom je otázne a ťažko dokazovateľné koho je to chyba : pacienta či operatéra ...
je veľa žien , ktoré z velkeho nadšenia že maju nové a krajšie prsia zabudnú na pokyny a hurá do kosticových podprseniek a vystrihou už po treťom týždni a potom po 3 mesiacoch zistia , že neni 100% dokonalosť ..

čo sa týka iných plastických operácii - je to samozrejme podobné , ale veľmi veľa záleží ako zákrok vníma telo - organizmus ...

veľmi ťažko je hodnotiť či konkretny plast.chirurg je ten najlepší .. prsia od červeňa alebo pikulu či dákeho fera , ktoré su dokonalo krásne - neznamená že to je len o chirurgovi ... každy chirurg či anesteziolog sa snaží svoju prácu odviesť 100%ne .

prajem pekný vikend !!!!

jajakarinka

Olly-fa ...... to chapem ze neobsedis ani ja nie preto si tento tyzden urobim generalku bytu :-) aky zlaty je tvoj manzel ....robota nema nohy ta ti neutecie :-) je fajn mat taku oporu doma to ja nepoznam....ano 1:4 mam opku ale nebojim sa uz bolesti ale toho lezania a nic nerobenia sa bojim :-)

olly-fa

Jajakarinka

Ved sa snazim,ale ked ja neviem obsediet na riti. Hrozne so mnou :-) dnes som chcelavysavat,ale ked ma muz videl s vysavcom v rukach... no dostala som hubovu polievku a bolo po vysavani a musela som ist lezat na gauc :-D uz nech je aspon mesiac po,lebo sa zblaznim od necinnosti. A ty uz to mas za chvilu,ze? Ak sanemylim zaciatkom aprila?

jajakarinka

Olly-fa tak super tesim sa s tebou:-) no neako to zvladnesdo utorka :-) ja uz to chcem tiez mat za sebou....ty sa len pekne setri nenamahaj sa ...

olly-fa

Jajakarinka

Ano,ja som bola v pondelok... ja sa uz vytesujem:-) akurat sa idem zblaznit z toho skafandra,hned by som ho zhodila dole :-) vsetko ma pod nim svrbi,uz sa tesim na utorok na kontrolu,aspon na chvilku sa ho zbavim :-)

olly-fa

Jajakarinka

Supeer,presne toto som chcela pocut,teda citat :-D tak ja ti teda prajem vela stastia na opke a hlavne nech si spokojna s novymi cicikmi :-)

jajakarinka

Lilla.22....aj ja tam mam byt na 7rano..... najskor som mu povedala aku mam predstavu ze potrebujem vyplnit vrch lebo som ako deska rovna ja som nechcela neake velke prsia chcela som vyplnit ten vrch hrudnika ....no by bolo fajn satam stretnut:-) ...viesco pozrel sa na mna a ze gulate inplantaty ze mam taky tvar svojich prs na gule.....vsak pozri mam ich v galerke a pooperacnu podprdu mam 80C vacsie trojky ze to budu ale ja som siroka v prsiach tam mam 90cm ...preco si chcela gulate?