Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania.... vidis mi zeny vidime aj to co muzi nevidia:-) nerob tolko kilometrou :-) potom ze ta nozky bolia:-) a uvidis prsko bude ok :-) presne tak len sa setri a bude vsetko ok:-) jeeej to by bolo fajn sa tam stretnut budem orlim zrakom pozerat ci si tam ty budes vysmiata a ja tiez myslim :-)

lauritania

jajakarinka - ahoj , prsko ešte celkom ok , nosím stale en pás a tlačím ho nadol :-/ , tak dufam že to bude ok. moj muž si ten rozdiel nevšimol ale ja ho vidím .... :-/
nohy začali nejak viac bolieť až teraz , jazvy nebolia ale koža pod nimi , pomaly odtrpa a boli to ako velke modriny ...

ale inak ok , som 15den a fungujem na 90% , ale šetrim sa , čo nemusim - nerobim , nič nedviham , vôbec nevysavam ...

ked to zhrniem tak takto som funkčná bola už od 4-5 dňa , len vtedy boli ešte bolesti , ale dnes už nie su , iba pri dotyku bolia prsia , ale to je nič .... denne chodím kilometre , na kávičky , na terasky , po obchodoch , tak si to ničnerobenie a leňošenie užívam ... 1.4. ked ideš na opku , tak v ten den idem už do práce , a v ten den mam aj ráno o 7:45h kontrolu , možno sa tam nakoniec srteneme :-)

lauritania

all ,

čítala som vaše predošle prispevky a tiež chcem reagovať na tému vyber skveleho doktora - operatera.

Môj nazor je a je to aj logické , že mať krásne nové pria nezáleží len na perfektnom doktorovi . Prvý krok k dokonalým prsiam je ten , aby doktor vybral k vašej postave vhodný typ a velkosť implantatu , v tom je najväčší uspech , takže myslím že kto má viac skuseností , viac odoperovaných pacientiek to má lepšie v oku ... Vloženie implantatu je už len o šikovnosti a dalšie predpoklady krásnych prs su vo vás . Zaleží aky mate tvar pred opkou , aké máte bradavky , velkosť , čiže aky je predpoklad na krásne prsia , a dalej zaleží na pooperačnom režime . Neznamená to , že necitim bolesť tak je všetko ok a možem všetko robiť ... Implantat sa usádza 2-3mesiace , kým zrastie a nadobudne konečný tvar , a my to k správnemu usadeniu dopomôžeme tak , že sa šetríme , dodržujeme pokyny a hlavne nosime čo najdlhšie skafander .. veľa je to aj o tom ako to prijíma telo ... niekto ma silnejší a pevnejší pravy sval viac ako lavy , a tak implantat sa pomalšie usádza a môže byť teda vyžšie , preto treba sťahovať podľa pokynouva nezaťažovať svaly .... napriklad : sú prípady ked sa prsia neuložili rovnomerne , sú asmytrické , a býva to väčšinou zlou pooperačnou starostlivosťou a potom je otázne a ťažko dokazovateľné koho je to chyba : pacienta či operatéra ...
je veľa žien , ktoré z velkeho nadšenia že maju nové a krajšie prsia zabudnú na pokyny a hurá do kosticových podprseniek a vystrihou už po treťom týždni a potom po 3 mesiacoch zistia , že neni 100% dokonalosť ..

čo sa týka iných plastických operácii - je to samozrejme podobné , ale veľmi veľa záleží ako zákrok vníma telo - organizmus ...

veľmi ťažko je hodnotiť či konkretny plast.chirurg je ten najlepší .. prsia od červeňa alebo pikulu či dákeho fera , ktoré su dokonalo krásne - neznamená že to je len o chirurgovi ... každy chirurg či anesteziolog sa snaží svoju prácu odviesť 100%ne .

prajem pekný vikend !!!!

jajakarinka

Olly-fa ...... to chapem ze neobsedis ani ja nie preto si tento tyzden urobim generalku bytu :-) aky zlaty je tvoj manzel ....robota nema nohy ta ti neutecie :-) je fajn mat taku oporu doma to ja nepoznam....ano 1:4 mam opku ale nebojim sa uz bolesti ale toho lezania a nic nerobenia sa bojim :-)

olly-fa

Jajakarinka

Ved sa snazim,ale ked ja neviem obsediet na riti. Hrozne so mnou :-) dnes som chcelavysavat,ale ked ma muz videl s vysavcom v rukach... no dostala som hubovu polievku a bolo po vysavani a musela som ist lezat na gauc :-D uz nech je aspon mesiac po,lebo sa zblaznim od necinnosti. A ty uz to mas za chvilu,ze? Ak sanemylim zaciatkom aprila?

jajakarinka

Olly-fa tak super tesim sa s tebou:-) no neako to zvladnesdo utorka :-) ja uz to chcem tiez mat za sebou....ty sa len pekne setri nenamahaj sa ...

olly-fa

Jajakarinka

Ano,ja som bola v pondelok... ja sa uz vytesujem:-) akurat sa idem zblaznit z toho skafandra,hned by som ho zhodila dole :-) vsetko ma pod nim svrbi,uz sa tesim na utorok na kontrolu,aspon na chvilku sa ho zbavim :-)