Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

All

Riadne si precitajte prispevok pisala som svoj nazor :-) nic som v zlom nemyslela :-) na prispevku neni nic ironicke :-)

Alenasis

jajakarinka,
čítala som ho riadne, je to len môj názor, nikde nie je napísané, že sa ním musíš stotožniť :)

jajakarinka

Lila22.....tak sa tesim s tebou:-) ja budem mat tiez 375ml a 350ml eurosilicon gulate vysoky profil. Ty mas tiez gulate vsak?a kolkateho ides?ak si dobre pamatam 2:4 vsak

olly-fa

Alenasis

Ahoj..Chcem ti povedat,co sa tyka Tvojho prispevku mas uplnu pravdu.
Je vela dobrych doktorov a je na kazdej z nas ktoreho si vybereme. :-)

bittersweet

marikamarika, tomyum1, sashinka1985,cuculka, sandritta ahojte baby, dlhsie som tu nebola, ako sa mate?:) ja sa po 3 tyzdnoch citim uz uplne ok, uz aj soferujem a citim sa vcelku v kondicke. prsia su super, vsetko sa vyvija ako ma, na holo su krasne, take mensie C, ale cez oblecenie na mne nevidno teda nejako zmenu moc, tak dufam ze v normalnej podprde to bude lepsie:)

angie77 dobry postreh, nie je to veru sranda a tiez si myslim ze netreba robit zo seba hrdinku a tvarit sa ze to co nevidim neexistuje. mne dr povedal ze optimum je dokonca aj tych 6 tyzdnov nedvihat ruky nad uroven ramien, ale to sa asi maloktorej z nas podari a hlavne ked to uz neboli, clovek sa pozabudne lahko. inak mne dr.dovolil po dva az troch tyzdnoch nadvihovat dieta, v zmysle vylozit do kocika, stolicky a podobne. robim to celym telom a nic necitim. a ze spanok na boku po 3 tyzdnoch. v zasade sa vyhybam vsetkym pohybom, kde citim zapajanie prsneho svalu, vacsiou sa to da nejako vyriesit.

dianad

Alenasis,

Dnes okolo pol 10 rano som sla domov:)

K tomu "uprednostnovaniu" dr Cervena - ja si myslim, ze na SR mame viacero dobrych doktorov a tazko povedat, ktory je najlepsi.. Podla coho sa to meria? Podla mnozstva zoperovanych pacientok za rok? Podla dlzky cakacej doby? Podla ceny zakroku? Ja si myslim ze podla spokojnosti zien s vysledkom operacie.. A spokojne zienky tu su aj od otcenasa, mladeka, racza, svehlika a aj od cervena.. A tak isto sa od kazdeho doktora najde sem-tam zena, ktora spokojna nie je...

Alenasis

Baby, ja nechápem niektoré z vás, ktoré píšete, že u Červeňa bola kamarátka a ku inému by ste nešli, prečo? Môj osobný názor je taký, že ja som síce u dr.červeňa nebola a nepochybujem o tom, že je to kapacita, ale videla som aj prácu iných lekárov a je to krásna práca. Tak ako tu už niektorá kočka písala, aj majster tesár sa utne, a verím tomu, že aj u dr.červeňa boli baby, ktoré mali komplikácie, ale robiť z neho všemocného a dokonalého sa mi zdá prehnané. Stačí si fakt pozrieť fotky a naozaj si myslím, že dr.racz, maršal, švehlík a niektorí ostatní určite nezaostávajú a baby sú spokojné.

olly-fa

pajazh

Drzim palce :-) Tych 65 dni ti iste rychlo prejde. A ak to nieje tajomstvo,preco si si nedala skorsi termin? Predsalen teraz este nieje tak horuce :-)