Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

doka

ja som bola včera u dr. Pikulu na konzultácií,objednávala som sa minulý týždeň v utorok asi a opku mám až 26.5,taký termín som si ja vybrala.Operuje len v pondelky poobede.A cestu ti neviem povedať, ja to mám 20 km.

Sandritta

Luky2112,
Asi si dostala alergiu z leukoplastov, v galerke som videla jednu babu co bola cela vyhadzana na hrudi a pisala ze je to alergia po leukoplastoch, ja som z nich bola tiez trochu vyhadzana hlavne pod lavym prsnikom, take jak pupaciky a svrbeli. Mne hned pomohol tekuty puder s ichtamolom, dostanes v kazdej lekarni. Ja uz som par krat mala koznu alergiu (z pracieho prasku, spiraly) a vzdy mi hned vyborne zabral, aj teraz po par dnoch uz tam nemam nic, vyskusaj ;)
Inak daj pozor, lebo aj takato alergia sa da preniest po celom tele, uz som to raz zazila, z jedneho miesta som si pupaciky preniesla skoro vsade, tak vzdy jak sa natres tym pudrom umi si dobre ruky ;)

doka

"PIKULOVKY",
tak som sa rozhodla,že pôjdem na konzultáciu aj k nemu-mám to síce 100km po diaľnici,preto sa chcem opýtať,či po opke by som to zvládla...,ktoré dni operuje...či operuje len poobede...doba čakania na konzultáciu a potom na opku...a aké sú u neho približne ceny...

Luky2112

All po,
Baby co mate uz po,mam 6 den po a asi na treti den sa mi po celom tele hlavne dekolt a tvar vyhodili take vyrazky ktore strasne svrbia....nemoze to byt z tej aneztezii?dakujem

PajaZH

tina691976

u mňa je vek len číslo, a vyzeráš super! čo by niektoré mladé baby dali zato keby vyzerali ako ty.. no veru,rozumieme si ešte stále a všetci vravia že sa máme dať zas do kopy :-D
no a to som išla za doktorom s tým že chcem anatomické a on hneď že gulaté,no fakt som zvedavá ako budú na mne tie 400vky vyzerať :-)

ythyl

dianad,

ahoj,ano bola som to ja,ja som si kvoli tym peram myslela,ze to budes aj ty,lebo si ich mala super:)ja som si dala pichnut,ale nejako to velmi nevidno,budem asi musiet ist opat:))) no ja uz som 6 alebo 7 tyzden po opke,sama ani neviem,ale hodnotim to tak,ze URCITE by som si dala vacsie a mam velku medzeru,ktora sa mi vobec nepaci:(neviem,ze ci sa to este upravi,uvidim vo stvrtok mam kontrolu u dr,tak som zvedava,ze co mi povie:)ako Cecka su to,ale skor take male Cecka:( ako ja planujem po druhom babatku ist na vacsie,takze preto si z tychto taku velku hlavu nerobim:)ratam s tym,ze je to docasne a nevidno,ze by boli rozdielne implose,takze asymetria sa vyrovnala:)drzkaj sa a budem na teba mysliet ;) potom daj vediet ako si dopadla :)

tina691976

lauritánia
to je to pekné že sa ani nepoznáme a sa podporujeme krásna sudržnosť medzi nami vdobrom aj vzlom neboj treba tomu nechať čas