Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Doka

Mojka my sme obidve z Detvy mame to do Zv 22 km. Ale Nitra nie je od Zv tiez az tak daleko,ja mozem pana doktora len odporucit. No neviem na co si ty zvyknuta co sa tyka klinik a ich vybavy,lebo ak cakas pozlatene klucky atd. tak Zv eee :-) :-) Je to standartne vybavena klinika,izbicka CISTA!!!! V izbe sprcha,televizor a da sa pripojit aj na internet. Sestricky fajn,anesteziologicka milucka,doktor pohodak velky a kratke cakacie doby. Ak bubes mat akekolvek otazky pytaj sa! :-)

marikamarika

Dakujem kocica :-)

doka

Tina,Olly-fa-odkiaľ ste-ja som z NR,ale zvažujem,či sa neobjednám aj k Pikulovi-zatiaľ som sa nedočítala s nejakou nespokojnosťou,alebo ťažkým a bolestivým priebehom a to sa dá povedať,že ste odchádzali po pár hodinách...
to Avelane-moc sa bojím tých drenov a tie 2 noci-no neviem...
skúste poradiť...

Sandritta

Izabella294,
Jasne, ked mas zajtra kontrolu tak to uz vydrzis ;) uvidis, ze kazdym dnom to bude lepsie, hlavne sa setri ;)))

marikamarika

Olly-fa

Gratulujeeeeem k cicikom prsana jedna :)) tak uzivaj a oddychuj...tesim sa ze si celkom fit..kazdym dnom bude lepsie :) Este rwz gratukujem

Izabella294

Sandritta,dakujem,trocha si ma upokojila ;) Operovali ma min. Stredu cize zajtra to bude tyzden.Rez mam pod prsiami.Zatial to mam pod podprsenkou aj zalepene nejakymi tenkymi lepkami,ale nevyzera,ze by som tam mala modriny,teda aspon co si vidim.Bojim sa dat si ten skafander dolu,pockam do zajtra,nech mi to da lekarka radsej sama.

olly-fa

Doka + All

No caute babulby. Som uz doma. Citim sa fajn,netvrdim,zenic neboli,ale som maximalne mobilna. Dokonca sme s manzelom isli z kliniky rovn8 na kavu do mesta. Rano o tristvrte na 6 ma uz zrali mrle v posteli,tak som vstala pomocou brusnych svalov sa to da. Potom somsa riadne napila cajiku,isla som sa vycikat,a prechadzala som sa,najlepsie mi je ked som v pohybe. Rano som sa sokonca celkom sama umyla,aj zuby,ucesala aj oblikla. Sestricky boli nadsene. Baby som stastna,nelutujem ani kusticek. Doka ked som sa prebrala bolela ma ale iba prava strana. Ono je to taka bolest skor by som to prirovnala k zatazi,okoby ti niekto sedel na hrudi,ale da sa to vydrzat. Hned mi dali infuzku ked som sa prebrala,a potom ta bolest polavila a potom som uz celu noc spala. Rano som dostala antibiotika a chceli mi dat tabletku od bolesti ale nepotrebovala som ju,tak sme sa dohodli ze si dam doma flector. Uz som si ho dala a super,teraz sedim pred telkou s tabletom na kolenach a oddychujem. Baby co mate pred drzim palce,fakt sa to da zvladnut. :-) :-)

Sandritta

Izabella294,

Neboj sa, nie kazda to zvlada tak hravo, ja som bola uplne znicena, na mna prisla najvacsia kriza druhu noc na klinike, som skoro odpadla na wc-ku, uz som bola totalne vycerpana od bolesti. Mna trapilo a aj trochu este trapi prave prsko, zacalo to jak mi vytiahli dreny, niekolko dni som pravu ruku ani nepouzivala, lebo bolest isla od prsnika, cez rameno az do dlane. Chrbat ani nehovorim, hroza, mna mama 2x denne masirovala a natierala konskou mastou. Ked som prisla z kliniky tak 2 dni som sa nechala dvihat z postele, tak sa mi to trosku ukludnilo. Asi tak tyzden som bola uplne hotova, uz som bola z toho unavena a nahnevana sama na seba ze to tak zle zvladam. Po takych 2 tyzdnoch to uz bolo o moc lepsie! Dnes som 27. den od opky a robim vsetko sama, ruky este uplne nedviham, prave prsko sem tam zaboli ale uz som uplne mobilna a funkcna v podstate :)

Ktory den si od opky? Chce to vsetko cas. Hlavne sa setri a nezatazuj, telo Ti same ukaze ze kedy uz bude dobre. A kadial mas vedeny rez? Inak mne sa ulavilo aj ked som si na 6.den odopla skafander, mala som ho totiz moc hore posunuty a tlacil ma tiez pod pazuchami, som si vatu davala. Ale po tom rozopnuti a zapnuti som mala pocit ze sa mi to tam tak lepsie ulozilo a uz ma to netlacilo pod pazuchami.
Inak mam 330 anatomy SP, rez podprsnou ryhou.

Nikitka_Daryia

Olly-fa gratulujem...ja akurát lezim na izbe a o chvíľu ma idu operovať...no to je super ze si spala celu noc dúfam ze aj ja budem a celkovo ze mi to rýchlo ubehne ten čas :-)
Mata 125...no mne ma dávať cca 400 tiež mentory anatomicke dr racz...dúfam ze budem spokojná ...tvoje su krásne :-)