Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

luky
ja som bola taká istá mobilná neboj možeš sa hýbať kolko chceš práve to je dobré aby si sa hned dostala do pohody a telo ti samo povie kedy si treba oddýchnuť si šikulka ked to tak dobre zvládaš gratulujem

lauritania

jajakarinka -

dakujem , prsia sa trošičku menia , su zas trochu krajšie ako v ten prvý den čo som ich videla a dala aj foto ... ale aj tak nie su ešte sumerné čo ma trápi , dufam že to bude ok ... zajtra idem na kontrolu tak sa popýtam ...

o chvílu si aj ty ceckaňa :D , bude to dobré , su to milimetrové rozdiely , a je dobre že ti to tak navrhol ak máš miernu asymetriu ...
škoda , že nemožme vidieť ako to bude po ... :-/

tina691976

dea
čo ja by som dal za to mať také chudé nohy ale človek nmože mať všetko ja cvičím tak mám teraz aj zadok aj cici som spokojná lae aj vek už mám tak čo sa budem nahánať za krásou už to takot ože ostať určite budu pekné doktor vie čo robý neboj on to má už v oku

lauritania

Luky212 - ja som od druhého dna chodila čo najviac , pre mna bolo ležanie utrpenie , takže chodenie , sedenie ... a od šiesteho dna som už chodila na dlhé - dlhé prechádzky , neublížiš tomu , skôr sa rozhýbeš ... dnes som 13ty deň a už šoferujem ,aj vysávam ... všetko v ramci šetrenia a pokial necitiť zapájanie prsneho svalu ...

Luky2112

Kocky,som po opke 4 den a ja som dost fit az tomu neverim,mne sa ani lezat nechce...len sa bojim ci mozem byt castejsie v pohybe alebo skor viac lezat....nic tazke nerobim ani sa nenamaham ale lezat sa mi nechce...nevadi to?

Dea

Tina
No ved prave ze som chuda snad to nebude na mne kricat a vyzerat vulgarne lebo on mi vravel ze ani mensie by mi nedal.Uz len nieco poriesit s mojimi chudymi dlhymi nohami a bude vsetko ok totiz to ja nemam ani boky ani zadok :( :D

tina691976

dea
neboj to preletí ako voda a psia budu na svete na takej chudej postave budu určite pekne plné so širším chrbtom sa to skor stratí ale ty sa nemáš čoho obávať ja som mala pod psiami 76 cm prsia neviem kolko ale teras su 96 cm cez prsia som spokojná velmi budeš sa vytešovať aj ty

Dea

Tina
Jeej si ma potesila :) ano maju to byt plne cecka na prelome deciek C/D tak dufam ze vysledok bude stat za to sice je do maja este daleko ale som vo vytrzeniiiii kedy uz bude 22 maj a ja nacupkam rano na kliniku :D dufam.ze to rychlo zbehne

mirkaviki

All

no baby tak dnes som bola na predoperacnych a vsetko zadarmo :D moja doktorka mi tam napisala ze mi nasla nejaky nález na prsiach preto a dala mi odporucaci listok aj na EKG aj na Sono.takze som bola moc spokojna i ked som si musela vypocut asi polhodinove otazky ohladom toho a dohovaranie ze nech to nerobim :D ale inak bola zlata :D . Len teraz dufat ze vsetko dopadne dobre a testy budu ok bo sa bojim ze budem mat zly krvný obraz kedze som chudokrvna.

Len sa teraz chcem spytat ze v papieroch som mala len zoznam vysetrení ale nebolo tam ze si mam dat spravit zaverecnu správu u internistu tak teraz neviem ci im stacia len vsetky tie výsledky alebo iba tu spravu. Idem do Interkliniku.

Nikitka_Daryia

ty ides kedy na opku bo aj ja idem ku pánovi doktorovi Rázcovi tak by si mi mohla potom napisat co a ako :D

tina691976

dea
tak to si jedna stých šťastných čo po porode schudnu ale si chudučká tak doktor vie čo robý asi je to dobre nechať na neho a stými silikoni čo ideš mať by si mohla mať pekné plné C ak nie d super toje velmi pekné ja som kuoval podprdu d a predtým pušapky b tak to je celkom dobrý skok z ničočo do d neboj všetko zvládne doktor za teba