Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mala_sovicka

baby prosim vas neviete ake su ordinacne hodiny v centre plastickej a est. chirurgie? chcela by som tam behnut len neviem ci ked pojdem z prace tam este budu :/

emmaelzer

Kocky prosim niekdo MA skusenost s Mediklinik Levice? Mam zaujem o opravu asymegtrie a zmensenie PRS ale som nic o nich nenasla...

merlin20

ahojte,bola som na konzultácii u mudr. chovana v petrzalke asymetria+ zväčšenie poprsia, má s ním niekto skúsenosť?

veronika89_8

betuska ved si najdi kliniku kde robia tieto implantaty aj v ke kde som bola ja ich robi doktor Turkin takze urcite chod radsej do toho ako pod sval, lebo sa budes z toho dlhsie zotavovat a mat vacsie bolesti :)
Lydkaa urcite by to nemal byt problem :-)

AlickaZA

Ahojte baby. Bola niektora z vas na klinike v Poprade? A este jedna otazka, pozna niektora z vas pracu doktora Valdmana z Presova? Dakujeeeem velmi! Neviem sa rozhodnut kam ist...

lydkaaa

Ahojte baby mam 23 rokov , tuzim si dat spravit silikonove prsia neviem kde este. Ale chcem sa opytat chcem mat deti do buducna ako budu vyzerat ci to je velky ptoblem

cicush

Betuskamuska prečo sa chceš dať silou mocou traumatizovať, doktorovi radšej povedz že chceš polyuretánové imploše ako mám ja a tie sa nemusia dávať pod sval. Okrem toho majú oveľa viac predností ako imploše ktoré tu boli doteraz. Vygúgli si polyuretanove implantaty a uvidíš.

betuskamuska

davali ste si niektora silikony pod sval? ako dlho ste mali bolesti? na prvej konzultacii som doktorovi povedala ze chcem pod sval ale docitala som sa ze je to dost bolestive :/

veronika89_8

to naozaj netusim kde sa to da kupit ale mam pocit ze vacsina klinik to ma hned v cene, aspon tato kde som bola ja to mala