Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Chiquilla

ahojte :) volam sa Niki na operacii som boka 4.3 2014 v BB u Červena.. Operovana som bola ako prva o 7:30 :) som 12dni dni po operaci. Kontrola dopadla super. 3tyzdne musim nosit pooperacnu podprsenku a pas,kedze mam rez spod pazuchu. Mam 167cm 59kg anatomy 350ml stredny profil. Rada by som prispela niake fotky do Galerky ale neviem ako to tu chodi :(. Prsia mam trosku citlive a opuchnute,bolesti som mala len prve 4dni :) Neviete o kollo sa mo zmensia prsia ? ako ked zmizne ten opuch? dufam ze sa zmensia na mna mi pridu velke :/

olly-fa

All

Baby moje myslite zajtra na mna,potom ked sa mi bude dat,ozvem sa ci zijem :-) inak uz ma chyta riadny stres :-)

tina691976

lenkalili
ahoj máš velmi pekné prsia po akom čase si si ich mohla už tak pritlačiť že sa skoro spojili možeš byť spokojná su krásne

silviklh

Sandritta,

zmenil sa tvar.vôbec sa mi nepáčia a aj pred svojím chlapom si ich nerada odhalujem,co vtedy vobec nebol problem :D po operácii som mala cez prsia 91cm, a to mám aj teraz. určite odfotím.len neviem,kam sa to teraz posiela?

jajakarinka

All

Vsetky ste mile a ochotne poradit vo vsetkom. ....normalne by som vas vsetky pozvala na kavu keby sa to dalo :-) :-) :-) :-) :-)

lauritania

jajakarinka - galeria ked pride k tomu meilu a bude mať čas , tak ich hned tam vloží pod tvojim nickom a spätne ti pošle meil s linkom a pristupom , heslom - ten je rovnaký u nás všetkých . ona je to kočka šikovná , tak hned ako bude môcť to vybaví !

áno musela som vyskušať :-) , zvedavosť !!!! hihi

lauritania

lenka - mne pridu uplne prirodzene tvarom aj velkosťou , tak nezufaj že nie su väčšie , lebo už by neboli tak prirodzene , prirodzenosť je krajšia ... ale to sme my ženy - stále je nam niečoho málo :-) , ja som sa najprv bála či nebudu velké , po opke som sa zlakla že uf nejake velke , a par dni po opke som spokojná , no už mi prebleslo hlavou že mohli byť aj väčšie ... hihi , ale uisťujem sa že menej je viac ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.