Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Sashinka1985

Uz to bude 8 tyxdnov v utorok od opky a stale mi to neodpucha a uz aj pochybujem ci to je vlastne opuch. Ty pises ze ti tiez zacal opuch miznut tak po 7 tyzdnov tak budem este dufat ze odpuchne

slniecko83

VeVerka

Celu noc nevydrzim spat na boku,striedam polohy raz na jednom biku potom na chrbte a zase na druhom boku. Ozaj nespytala by si sa na kontrole prisim ta od kedy sa moze spat na bruchu?

Lenkalili

lauritania

Ďakujem moja ja len som chcela počuť váš názor vieš :) som spokojná ale, ako mám napísané aj na foto, veľkostne som očakávala viac, čo ma mrzí ale inak som spokojná ale rada by som počula aj názory báb odtiaľ vieš predsa my už nie sme takí "laici" a vidíme lepšie nejaké napr. chybičky ako niekto kto sa do toho nevyzná. Ďakujem za tvoj komentarik :-)

slniecko83

Luky2112

Gratulujem k prskam a prajem rychle zotavenie. Citala som ze sa sama posadis z lehu super. To mne museli pomahat 6 dni. Ako sa citis?

jajakarinka

Tak ty uz tricka skusas to je super:-) a neboj to prezijes vyberanie stehou to bude malina :-) no uz som poslala fotky a teraz co sa bude diat?

slniecko83

Zoja83

Nosim ten pas do osmicky uz od 31.1. Sa mi zda ze je to o cosi lesie ale stale to nie je ono. Ani bradavky nie su v jednej rovine a aj tvar jedneho prska nie je taky gulaty ako druhy. Pozri fotku v gslerke a povedz mi potom tvoj nazor. Nemam tam popis. Sice je to starsia fotka asi tak po 15 dnoch od opky. Doktor povedal ze na 90 percent by sa to malo spravit a ze to moze trvat aj 3 mesiace. Ja som si zo zaciatku myslela ze vrchna cast praveho prsnika je opuch,len uz si to nemyslim stake to nemizne. V utorok to bude 8 tyzdnov od opky

lauritania

jajakarinka - a už si poslala foto do galerky ? stači jedno foto aby si tam mala pristup ... ver mi že sa nemáš začo hanbiť a potom sa budeš hrdo pýšiť ... ja tiež nemám vystavovateľné prsia a mám ich tam , a hlavne teraz ešte čerstvo po opke sa mi nejak obzvlášť mega - nepáčia .... musiš poslať meil s fotkou a tvojim nickom na adresu : galeria@zoznam.sk

lauritania

jajakarinka - ahoj , dakujem - cítim sa uplne fajn ... dnes som skušala šaty, tričká , tielka bez podprsenky a vyzera to skvelo . prsia vyzeraju v oblečení že su menšie ako ked su na holo :D .. velkosť je skvelá , v oblečení prirodzena ... no ešte prsia nie su tak pekné ako by mali byť , ale dufam že sa ešte usadia ... a stehna ok ked už nemusim nosiť ten skafander , nosim len tie mega sťahujuce silon.punčošky a v tom mi je fajn ... v utorok idem vyberať štichy zo stehien tak ááááu , už teraz sa bojim , je to tam strašne citlivé ...

jajakarinka

Veverka - sandrita ....dakujem ze budete na mna mysliet a drzat mi palce :-) strasne to dobre padne ked sa takto tu podporujeme taka som rada dakujeeeeem:-) _

Lauritania ....ako sa mi mas?ako sa citis kocica jedna:-)