Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Sandrita....ahoj ak sa smiem spytat aku velkost si si dala?ja budem mat 375ml vysoky profil podprdu budem mat 80c....ale raz si to neviem predstavit ake budu ...dakujem za odpoved

tina691976

marikamarika
no aj u mna je to už super včera sme boli na výsstave v nitre tak som si dala podprdu je to krásne ale ked som došla domou a dala si skafander to bola ulava vnom mi je najlepšie psia su už zas iné ale ja mám medzeru ako pri svojich ale to neriešim ved ked bola predtým tak je tam aj teras ale su krásne ale stále ešte aj citlivé tá citlivosť ppo čase ustupi ale bradavky mám ešte stále velmi citlivé ked sa muž po mne už sápe tak ho len vyženiem je to bolestivé na dotyk musí to ešte pochopiť :)
sandrita
no ja som už v pohode su pekné ten opuch už ustupuje a su už zas o niečo iné len z medzerou a tá mi nevadí vobec prsia su pekné možno krajšie ako ja :) a ja mám okruhle držím palce nech sa ja tebe pekne uložia budeme kočky už sa teším na leto len mi je luto ja som teras skušala plavky tak sedem párov musím vyhodiť čo mi je velmi luto nesedí mi vobec nič ale budu nové

Sandritta

Sashinka1985,
Dakujem, ty mas tiez velmi pekne prsicka :) jasne, ze sa vytesujem, som stastna ze tam konecne nieco mam, len chapem uz teraz aj baby ked pisu ze by isli do vacsich, je to jak droga, laka to :D Hlavne nech sa to pekne usadi a dlho vydrzia bez problemov :)

marikamarika,
Presne jak pises, raz sa mi zdaju male, potom zase z ineho uhla velke :D ale je fakt vidiet, ze tie prsia pracuju a stale menia tvar a usadzaju sa, tak som zvedava, len nech to moc neklesne...
Hlavne si ich stale kremuj, po par dnoch sa Ti ta pokozka ukludni, uvidis :)

Titten,
Velmi pekne ich mas! Nepovedala by som ze je to len 330ml, vyzeraju vacsie!

tina691976,
Dakujem :) Musim aj Tvoje pochvalit ;) Mas anatomy? Ty si mala aj velmi pekny zaklad, ked sa Ti usadia budes ich mat krasne :)))

Baby,
Vsetky co Vas caka este len opka, drzim moc palce, nech to zvladnete bez komplikacii a problemov.
Taka mala rada, mne velmi pomohla pepsi cola po narkoze. Mne bolo po narkoze cely den tazko od zaludka aj ked som si dala len glg vody a ani nehovorim ked mi dali nejake tabletky od bolesti, po tej pepsi cole som si vzdy odgrgla:) a ulavilo sa mi a aj ma prebrala.
Drzte sa ;)

marikamarika

Tina

Ahoj moja, no ja tak isto, uplne zlee, a bradavky no konec, a tiez ze svrbi boli ta pokozka, ale chvala bohu jak som natrela kremom na strie tak to troska povolilo ale tie bradavku tych sa nemozem ani dotknut..dufam ze aj mne to co najskor ustupi, inak ako spokojna s prskami?? Secko oki?

slniecko83

VeVerka

Tiez dufam ze sa to este urovna. A tu hrcku co mas pod jazvou je velka a boli ta? Neboj hrcka sa urcite vstrebe. Spavas aj na boku? Ja uz niekedy spim na boku tak to sa uz aspon trosku vyyspim.

Titten

sandrita,

ja mam rovnake implose, pod prsiami 68cm. Po opke mi to spravilo obvod asi 87cm, neskor odpuchlo a siel dole 1,5-2cm

tina691976

sandrita
velmi pekné prsia máš gratulujem
lauritánia
no su velmi pekné prsíčka gratulujem a máš šťastie moja sestra ked schudla tá má hrozne škaredé brucho a pozerám že ty ho máš celkom pekné len tak dalej kočka steba bude na leto ako hrom

tina691976

marikamarika
ahoj ja som tiež 4 týždne po a stále mám taku pokožku natiahnutu ale natieram telovým mliekom pomáha su pekné ale aj citlivé stále dakedy ko keby svrbeli najme na boku a spodok a tie bradavky su velmi citlivé nahoršie to bolo druhý týžden a teraz to už pomaly ustupuje