Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Slniecko83
Ved hadam v den opky mi povedia kedy ma asi pustia...dakjueeem

Doka
Takze som ostro sledovana ;) dakujem

tina691976

doka
nieje sa čoho báť ved kolko prsatíc už behá po svete a možno sa báli ešte viac ako ty len smelo do toho nech je nás o niečo viac aby sme ukázali tým čo nás zatracuju že nato máme gule

olly-fa

lauritania

super ze to takto dobre zvladas,tesim sa na fotocky :-)

doka

velmi ma tesi,ze zacinas namiesto strachu pocitovat odhodlanie :-) Naozaj velmi drzim palce.

tina691976

slniečko83
ja som to mala to isté ale ja už na boku spím od tretieho dna po opke ja som si nemohla pomocť až mi bolo do plaču ked som vedela že ide večer a ja mám zas spať na chrbte tak som to skusila pomaly sa ukladať na bok a išlo to hned od začiatkku a tie pocity boli aj u na len ono to po niekolkých dnoch prešlo neboj možno je to len nejaká reakcia kým si an to telo zvykne

slniecko83

Kocky mam 7 tyzdnov po opke a uz sa aj trosku snazim spavat na boku pretoze uz to bola katastrofa spavat stale na chrbte a tiez som sa prve tyzdne v noci musela minimalne 3 krat prechadzat co uz som nevedela vydrzat byt na chrbte. Ale k veci neviem ci je to ok ale ked spim na boku a potom sa idem dat na chrbat tak ma zaboli v pravom prsku horna cast. Netrva ta bolest dlho volakych par sekund.Cez den nemam vobec bolesti. Mala to niektora z vas.?

doka

LAURITANIA,
v prvom rade ti gratulujem a veľmi sa teším,že to takto super zvládaš :))
ked som prečítala tvoj príspevok-tak som naozaj tak odhodlaná,že 1.4. beriem rovno zálohu a pýtam konkrétny termin :))-ja sa začínam naozaj viac tešiť ako báť :))-vdaka Vám všetkým :))

tina691976

marikamarika
no ja keby že fakt niesom v práci tak doma relaxujema dorábam sa pred manželom že ešte robiť nemožem :) ale práca volá tak tu si už vyskakovať nemožem musím robyť to čo mi kážu len ma mrzý že je vonku tak krásne a ja nemožem ešte behať dufam že aj ty sa už dávaš do kopy

tina691976

marikamarika
no nedalo sa mi šetriť som v práci a peniažky treba ja sa tiež cítim velmi dobre ani neviem že mám prsia skoro si to aani neuvedomujem len ked idem okolo zrkadla tak sa rada kuknem že hurá su tam :) je to pekný pocit
lauritánia
no velký obdiv ako to dobre zvládaš teším sa stebou aspom vidno aké sme my ženy silné ked niečo chceme tak to dokážeme aj cez bolesť a vdaka naším manželom alebo priatelom tiež ved su našimi spolubojovníkmi za krásou baby tak len nech sa nám to krásne hojí a v lete to ukážeme v plnej kráse
ajtým ktoré to maju pred sebou vela síl operácia nič nieje zvládne to uplne každá prvé tri dni a už je to akoby to ani nebolo a budu len pekné prsatice :)