Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

tina691976
tak nie je to zatiaľ luxus, lebo ešte ich dvíhať ani nedokážem :) a pre dr. je podstatná opatrnosť a pre mňa tiež. Nejako to vydržím, a potom sa dám tiež do umývania okien :D A ty sa aj šanuj! :)

henka88

marikamarika
mne povedal, že na boku môžem po 3 týždňoch, ale keď teraz skúšam len na chvíľočku sa obrátiť, tak mi to nie je príjemné, tak neviem, či už po troch sa mi podarí. Ale ten chrbát je hrôza :D mňa pravidelne aj sekne ráno, tak chodím ako postiha :)

Daj vedieť, ako si dopadla na kontrole a čo ti povedal. Držím prsty!

jajakarinka

Lauritania.....uplne super to zvladas na dvojitu opku :-) tesim sa spolu s tebou ty sexica :-) a v piatok cakam na info !:-)

lauritania

Ahojte , tak ja hlásim že som siedmy den po augmentacii spolu s plastikou stehien ... keby som sa nešetrila , tak možem uplne normalne fungovať až na ťažké veci a kde treba zapájať silu .... naozaj som bola prekvapená , že som to tak perfektne zvládala , a čakala som že to bude všetko oveľa horšie ... na sale som bola 4hodiny , ako som sa prebrala tak hned po dvoch hodinach som sa pýtala na wc , v pohode som to tam sama zvládla , a k tomu som to mala aj mám sťažené koli rezom na stehnách a sexi sťahovacím nohaviciam s otvorom na pipine .... sestričky si mysleli že sa minimalne do polnoci nepohnem ... po 4 hodinách ma prišiel pozrieť manžel , uplne v pohode som komunikovala , až na to že sa mi ťažko rozpravalo .... dostavala som v nemke do žily antibiotika a od bolesti , na noc som si dala tbl na spanie ... rano bolo v pohode , umyla som sa , dokonca sa mi podarilo vytvoriť aj nejaký copík ... manžel ma pooblieklal , domov cesta ok a doma tiež ok , najhoršie bolo pre mna a je ešte stále : postel a ležanie ... a najhoršie boli prve 3 dni kým ma musel dvihať manžel ...prve 3 dni som brala od bolesti Zaldiar , potom 2 dni raz denne Novalgin a už neberiem nič... no na noc beriem tbl na spanie , lebo mam problem zo zaspávanim na chrbte a vôbec teraz .. štvrtý den som bola už u kaderničky vlasy zmyvať a pila som kávu na teraske v meste ... emoticon , proste uplna pohodička , nič strašné .. bolesti áno , kde tu ale znesitelné .... + mám štipkanie a rezanie na stehnach a tie rezy so sťahovacím návlekom je dosť obmedzujuci .... denne som sa čo najviac prechádzala a motala po dome či zahrade , aby som sa čo najviac vyhla posteli ... občas pociťujem silné pichanie v prsniku , je to velmi nepríjmné až ostanem ako skamenená ale rýchlo to prejde ... najčastejšie to zažívam v posteli ... noc je pre mna najhoršia , to ležanie na chrbte - z čoho ma boli aj chrbat a k tomu tie rezy na stehnach , tak kym najdem polohu je to zložite , za noc 2x vstanem aby som sa poprechádzala .... a ešte : prvý pohlad do zrkadla na cici : ups , nejake velke a daleko od seba :-/ , druhy pohlad : aaaale tak celkom asi ok , tretí pohlad : ale su celkom fajn a už su akoby bližšie k sebe /bradavky/ a dnes : uplna spokojnosť , velkosť akurat a hlavne prirodzený tvar ... emoticon , už sa teším na piatok ked ich uvidim .... píšem to sem preto , aby som vás podporila a aby ste sa nebáli .... stojí to za to a dá sa to vydržať , a dôležite je nachystať sa na to aj psychicky a veriť že to zvladnete a že to nič nie je ;) , ja som myslela že dve opky v jednej : plastika stehien + augmentacia bude masaker , ale som rada že som to dala naraz a zas taky masaker to nie je .... stehna - rezy mi dávaju viac zabrať ako prsia , to musim 3 x denne čistiť , ožarovať biolampov ... takže baby : držím vam palce , prajem skoré uzdravenie , a tým čo to čaka : čo najlepší priebeh a krásne nové cici , nech ste spokojné !!!! ....pamätáte si ako som sa bála že 410ml budu velké ???? :D :D :D - to bola ale blbosť :D

marikamarika

Tina
Hej moja opatrne! Neze si nieco vyvedies..radsej terax opatrne ako potom lutovat..ale tiez sa inak citim tak fit ze by som aj okna zvladla umyt..ale naco ked nemusim :)))
Inak sa mas ako?

marikamarika

Henka88

Ano ja som na materskej, cize aspon to ze nemusim do prace, my si tieto dni naozaj uzivame cela rodinka, manzel je dost pracovne vytazeny a teraz je s nami mesiac doma a obskakuje mna aj malu, ta sa od neho nevie odtrhnut :)..
No sak dom zvedava co mi dr povie, ape aj keby mi dovolil zdvihnut ruky vyssie tak to nejde, ked sa snazim ucesat sa tak sa natrapim jak hovado, cesem si len do vrkoca na to nemusim davat vysoko ruky..
Inak kedy asi sa da zacat spavat na boku? Mna ide slak trafit z toho chrbta..nespavam v noci viac ako 5 hodin neda sa mi..aj to sa budim a prechadzam po byte..

tina691976

henka88
tak to je fakt luxus ked nedvíhaš ruky lebo ja som iž po troch týždnoch musela umývať okná na štvorizbáku so zasklenenou lodžiou len dufam že sa to neodzrkadlí na psiach ale zatial ich stále ráno pri krémovaní kontrolujem stoja ako vojaci tak som spokojná

henka88

marikamarika
držím palce na kontrole. Ja som týždeň skôr ako ty a neumývam si stále sama vlasy a tiež ma priateľ musí obskakovať a česať mi vlasy do copu :) No a vidím to takto ešte na 4 týždne, lebo mne dr. zakázal dvíhať ruky 6 týždňov. :)Tak to je úžasný komfort, ešte keď chodím každý deň do práce. Ty si asi na matersskej, že?

marikamarika

Henka88
Oki moja tak sa tesim na tvoje foto, no ja som sa este neodvazila si to podpazusie oholit, ani hlavu si zatial neviem umyt...si pripadam strasne debilne taka imobilna, aj ked uz cepkom dost pohybliva ale stale ma manzel musi obskakovat..:)

Zajtra kontrola rano u dokiho tak som zvedava co mi povie :)