Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

assaabloy-tuším 4 dni mala rozdiel-konzultácia-opka
Luky 2112-jáááj držím palce-teba sledujem od min. roku :)-neboj dáš to :))

ythyl

katus1,

moja,ja si myslim,ze to tak asi nebude mozne,lebo on tie implose musi objednat,tak skor bud taky tyzden alebo sa spytaj assaabloy,ta bola tiez tak podobne:)ale neviem v akom rozpati to mala,ze sla na konzultacku a na opku v nejakom blizsom casovom rozpati,lebo tiez sla zo zahranicia:)

VeVerka11

Luky2112
Ahoj, o 8 hod. púšťajú od Dr. Červeňa. Ráno sa poobliekaš alebo Ti pomôžu, dajú Ti raňajky, príde doktor a potom môžeš ísť. Sestričky Ti povedia, čo a ako ďalej. Môj priateľ po mňa už o pol 8 prišiel a pomohol mi zbaliť veci :) každopádne držím silno palce :)

VeVerka11

Luky2112
Ahoj, o 8 hod. púšťajú od Dr. Červeňa. Ráno sa poobliekaš alebo Ti pomôžu, dajú Ti raňajky, príde doktor a potom môžeš ísť. Sestričky Ti povedia, čo a ako ďalej. Môj priateľ po mňa už o pol 8 prišiel a pomohol mi zbaliť veci :) každopádne držím silno palce :)

cukricka

Katus1

Opytaj sa dr s tou konzultaciou ale minimalne 3-4 tyzdne pred musi byt urcite.
Predoperacne sa mozes objednat. Povedz ze mas od neho kontakt a povie ti kedy mozes prist. Hlavne aby o tebe vedeli.

tina691976

eliskaelka
ahoj najskor treba aby si prispievala na forum a potom musíš poslať foto svojich prs bez tváre na galeria@zoznam.sk a potom ti pošlu inštrukcie čo dalej