Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Marikamarika veru dobre, ze si si svoje presadila, vobec to nie je nejake mega. Ja od vcera beham veselo uz s deckami po vonku, tlacit kocik este len lahkom terene zvladam, moc to neprehnam. Som rads ze sa mi uz sily vracaju. Ale chrbat ma zacal strasne boliet, totalne zablokovany ho mam cely, aj z toho ze sa hrbim hrozne aj z toho spania.

marikamarika

Henka8
Dakujem moja, aj mne sa tak zda ze by to mohlo byt celkom pekne ked sa to usadi, a ty co kedy uvidime tvoje skvosty?:)

marikamarika

Katus25
Ahoj ak ti mozem poradit, mne bolo povedane ze velmi pomoze ked prveho pol roka chodime len v podprsenke, bez minimalne a dokonca v obdobi ked uz to dr dovoli je lepsie zvolit push-apku, lebo ten push-ap efekt tlaci psilikon hore, a kedze sa cca pol roka este usadzaju pomaha to proti pokledu v neskorsom obdobi..a zdroj tento informacie je dr. Paliatka, odporucanie pre moju sestru cuculku :)

tina691976

marikamarika
to je jasné netreba len ležať aspom sa skor regeneruju aj svaly ale ked som bola aj ja unavená tak som si pospala
olly-fa
páčia ved sa mi aj páčili len sa mi zdali velké tie svine :) už je to lepšie možno to robyl aj ten opuch týžden ubehne ako voda a teším sa ako budeš ty mne hovoriť zážitky

Lenkalili

evellina

Sono prsnikov som si robila v poliklinike na levočskej pri mudr. leškovej, ta bola veľmi mila a zlata, spravila som to hneď ked som odniesla krv a moč do laboratoria tam, vysledky som mala o hodinu z laboratoria a medzitym som bola na tie prsia. V ramci interneho to je ekg, odber krvi, rengen a ťa popočuva a take. :) Choď do toho určite! Veď Švehlik aj tak hovoril že menzes nevadí, nenechaj sa odradiť, splniš si sen. Vieš aké ich mám ja už mäkkučké až nechápem :-)

marikamarika

Tina

Zdalo sa mi ze to asi bude mne :))) nevadi to sa stava,no ako ich mam opuchnute tak tem sval zhora je taky spuchnuty ze to budi takyhranaty dojem ale to sa strati mi povedal dr, tym ze je to anatom museli ho davat viac pod sval a je to bezne..vies co inak ja uz som tiez celkom v pohode, jasne pobolevie, obcas ma to taha ale inak sa citim vyborne, pomaham manzelovi s varenim upratovanim atd..len ked dolhsie nieco robim este sa unavim :)

olly-fa

marikamarika

ozaj velmi pekne...

tina

som rada ze sa ti uz konecne pacia... su fakt super,takze hlavu hore vypnut hrud a ides :D

all

baby moje ja uz to mam o tyzden v podelok,bezi ten cas ako blaznivy :-) uz sa strasne tesim :-)