Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

prepáč lauritánia to som písla na marikamarika ale navadí ved to čítaju všetky prsatice aj neprsatice :)

tina691976

lauritánia
to je pravda treba si vybrať asi aj poldla pocitu každá vie do čoho ide a čo bude na sebe nosiť . hranaté som sa zasmiala to asi nie to by bolo nie niečo v poriadku :) ja som skoro 3 týždne po op a som uplne mobilná a niekdy si ani neuvedomým že ich mám už ma to ťahá do posilky len na začiatok si dám niečo na rozchodenie tak vela zdaru nech sa to len pekne lieči a hlavne aj tie nohy

marikamarika

Bittersweet, lauritania, tina

Dakujem baby, ze vobec sa nezda ze by to bolo az 485, chvala bohu ze som nepocuvala rady ze to bude moc, lebo by som si ich na tele ani nenasla :))))
To je pravda aj s rovnakymi proporciami a silikonmi budeme kazda ina..ja som len zvedava ked sa to usadi nakolko sa to bude podobat na ten vizual..zatial su este doat spuchnute, postavene a hranate :)

Vy sa mate ako zienky?

jajakarinka

Lauritania ........no ty kocica jedna aj tak to perfektne zvladas a aj ta obdivujem ale som rada ze ti je kazdym dnom lepsie:-) no uz ani nenavymyslam uz som spokojna a hlavne uz su objednane:-) a to mas ako rezane tie stehna vobec si to neviem predstavit ?

tina691976

marikamarika
naozaj velmi pekné ani tá velkosť nieje až tak vyditelná ja mám o dačo menšie a zdaju sa mi obrovské velmi vkusné gratulujem

tina691976

lauritánia
tak to ma teší čo som pred tým hovorila že to vobec nieje nereálne po týždni kávičkovať v meste som rada že si sa tak zotavila a bude len a len lepšie aj ja som na začiatku bola stoho hotová že su príliš velké ale ako opuch odchádza tak som sppkojnejšia tak len oddych a výsledok na leto bude neskutočný

lauritania

marikamarika - krásne !!!

all , vravela som doktorovi a sestričke v den opky , ako som sa blaznila pri špekulovaní velkosti ..... a doktor aj sestrička : ked bude 7 bab s rovnakou vahou a vyškou a daju im rovnake imploše - tak u každej inej to bude vyzerať uplne inak ... ja som pred opkou stravila týžden na nete prezeranim fotiek až som z toho magorila ..... a fakt tie porovnania nestoja za riešenie , doktor vie najlepšie !

lauritania

jajakarinka , all

ahojte , tak dnes hlásim upsešne piaty den po opke . včerasom už bola u kaderničky si aj vlasy dať umyť , prechádzka po námestí , kávička na teraske , a dnes mam v plane len tak oddychovať doma , na teraske na slniečku ... je mi fajn .... akrat stále je pre mna najhoršie a ranne vstavanie z postele ....prve 3 dni som užívala od bolesti Zaldiar - vdaka nemu som mohla fungovať bez stonania , od včera už len tak preventívne 2 x denne novalgin ... bolesti občas sú , je to zväčša take megapichanie v prsniku ... reza a stehna - ok , akurat dosť to napuchlo a tie sexi gate ma omínaju o rezy ... musim tie rezy ustražiť aby sa nezapálili ... no štichov mam tak pekne vela ... ked pojdem na vyberanie šticjov tak sa asi zbláznim...
prsia su fajn , zatial ich vidim stale v podprde , ale už sa mi páčia a velkosť je akurat , takže som spokojna a som rada že som nedala menšie ked som mala fázu vymýšlania ...

jajakarinka - takže ked su už imploše na ceste tak už vo velkosti necuvneš , hehehee

bittersweet

Marikamarika no parada, to su prsia, gratulujem!!:) viem si uplne predstavit ako sa ti to vyformuje a sadne, na sebe to tak nevidim, hoci aktualne mam strasne podobny tvar ako ty, len v mensom prevedeni:)

evellina

Lenkalilli..na aky röntgen si bola???...mne dr. Svehlik povedal, ze potrebujem sono prsnikov a interne- tu by mal byt aj odber krvi.Takze napis mi prosim ta presne ake predoperacne mi treba.Neviem ci sa mi koli predop. vysetr. bude chciet ist az do KE.
Ja by som mala prist teraz 1 aprila na konzultaciu a operovana by som mala byt 23 aprila.Ale 23 aprila by som mala dostat aj menstruaciu.Takze neviem co mam robit.Stale rozmyslam mam ist do toho alebo kaslat na to :(
Na prvej konzultacii mi navrhol strasne malo, 330 ml LP a 315 PP.Takze moja predstava bola aspon 370 ml :(
Uspokojila by som sa aj s 350 ml :(
Uvidim co mi povie na druhej konzultacke, ale je to vsetko take komplikovane. Ja som v zahranici, teraz koli konzultacii musim ist na 3 dni na SK a hned o 3 tyzdne zase na Sk koli opke a to este budem mat aj menstruaciu.Neviem co mam robit.V maji uz operovana nechcem byt,uz bude teplesjie...ja neviem :(
Inac to je super, ze sa mas dobre a ze opka dopadla dobre.Tesim sa s tebou, mas krasne prsia.Neviem preco nie si spokojna s velkostou, ved vyzeraju super a raz ked budes musiet menit implantaty, tak si das väcsie :)