Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

luckalulu

tomyum1
Ahoj,velmi pekne dakujem za informacie.
Ja uz len tolko k tej klinike ze v Eurovei maju kliniku a dalsiu aj s operackou na Bajkalskej 18/a.

janas86

doka

ahoj a ja som bola i Mladeka v Nitre v pon. to budu 3 tyzdne. neni o com rozhodne naj z Naj som si mohla vybrat!!!on ti pomze so vsetkych aj s vyberom a konzultacku si s tebou pokeca o vsetkom. ja ked som tam prisla prvy krat tak mi povedal ;; a vy co tu chcete ? ved mate pekne prsia!!!:: :+) a ja ze no pan doktor prosim spravte mi pekne prsicka vhodne pre 27 rocnu babu a nie toto mam :-) sa len usmieval.....a som tu teraz a pisem ake krasne prsicka mi spravil....:+) mala som vela doporuceni na neho....naozaj si da zalezat!!!je to jeho klinika a je tam furt :-) my sme boli s kamoskou spolu a ona msla komplikacie trosku krvacala viac z drenov a nechal si ju tam o jeden den dlhsie a bez platne...u neho je prvorade aby ked odchadzas si bola fit :-) ved mi sme tam boli ako na wellnes sestricky obskakovali a tie super elektricke postele....to si bez nich ani neviem inak predstavit...to nam pomohla dost ...lebo ty budes mat
take tlaky a chrbat bolet ze sama sa nebudes vedet pistavit alebo sadnut a tie elektricke sme si same ovladali :-)
sandtitta tam bola tiez my sme sa minali prave ale kecali sme predtym a po jej opke...
lebo ja som prave odchadzala :-)
tak iba tolko ak by daco pytaj sa neni problem :-)
jednoznacne Avelane odporucam!!!!!! neni o com!!!!

Sandritta

doka,

Pocula som, ze chvalia a odporucaju aj toho Mudr. Kovaca, no vela bab od neho som myslim nenasla na internete, skus pozriet www.estheticon.sk ake tam ma recenzie. Pripadne si pozri aj stranku www.omlazeni.cz, davnejsie tu jedna baba davala odkaz na tuto stranku, je to tiez diskusne forum, je tam strasne vela o silikonoch, baby tam maju aj foto. Na tomto fore som nasla vela spokojnych bab od Mudr. Mladeka, robil totiz predtym v Brne na znamej plastickej klinike a teraz si otvoril vlastnu v Nitre. Neviem ako Ti to ponahla, no osobne by som si asi pockala na neho, ma dlhsiu prax a viacej zoperovane a urcite ked uz mas aj deticky tak tie prsia asi skor potrebuju skusenejsiu ruku :)
Opytaj sa v pondelok na tie terminy a hned aj na terminy opky, mozno to teraz je plnsie, lebo baby chcu byt do leta uz "prsatice" :) A hned povedz, ze sa chces objednat k Mudr. Mladekovi, to by sa Ta inak aj tak spytali.

Pripadne si obehaj viacej konzultaciek, aby si si spravila vlastnu predstavu a aby si sa vedela spokojne rozhodnut, predsa len kazdemu moze sadnut nieco ine...
Daj potom vediet co Ti povedali ;)

Dufam, ze som neporusila nejake pravidla fora ked som uviedla webove stranky, to by som nerada.

doka

SANDRITTA,
tak v pondelok tam idem volať-len sa chcem opýtať-pozerala som ich stránku-lekára si môžem vybrať,ale mám povedať,že mám záujem ísť k Dr.Mládekovi,ak by mal veľa termínov,nevieš mi povedať,či Dr. Kováč je tiež dobrý,alebo mám radšej počkať.Ćítala som,že nemáš ešte detičky,to ja mám 4 a po 40,takže tie prsia...nepotrebujú komentár...

henka88

peta79
dakujem velmi pekne. budem aj ja tak, ale asi len raz za den, lebo ja si mam tie jazvy preliepat aj paskou, a to nechcem stale odliepat a zaliepat novu :) a jazvy mas teda aj pekne? :)

peta79

henka88
ahoj moja...no ja som si jazvy tiež potierala repíkom po 10.dňoch... namáčala som si vatový tampón a potierala,takto som to zopakovala niekoľko krát za sebou a robila som to 2-krát za deň. Keď sa to preschlo,tak som si nahodila späť pooperačnú podprdu. A keď mi zmizli chrasty a jazvy boli preliečené,tak som si ich natierala,masírovala a doteraz natieram (som 8týždňov po opke) krémom Dermatix 2-krát za deň :-)

tina691976

bitersweet
ja sa už zapierala ale len po tade ako cítm prso ale ja už som necelé tri týždne po opke a už som pomaly začala aj svaly zapájať aj sflašou vody som začala pomaly cvičiť už sa mi dá ale to podla toho ako sa cítiš treba vyskušať telo si samo povie kedy dosť

Sandritta

silviklh,

Ahoj, ako sa Ti prosim Ta zmenili? Nejako sa posunuli alebo sa uplne zmenil tvar? Vies, neviem si to predstavit. Ja este deti nemam, ale urcite by som chcela aspon jedno :) Tohto sa dost bojim, ja sa tak potichu spolieham na to, ze hadam keby som moc nepribrala tak sa moc nezmenia :) ale to je asi hlupost, ze?
A nemohla by si prosim pridat fotku do galerky? Urcite sa tu najde viac bab co ich to zaujima. Dakujem :)))