Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silviklh

ahojte,dlho som tu nebola,hadam aj dva roky.pozeram,ze same nove "tvare". ja som po operacii tri roky.po 15 mesiacoch od operacie som planovane otehotnela a kojim doteraz /11 emsiacov/.prsia sa mi zmenili uz pocas tehotenstva. nie je to, co to bejvávalo.uplne su ine.po skonceni kojenia planujem ist na reoperaciu,uz sa tesim :D dalsie dieta neplanujeme,tak potom uz budem mat nadlho pokoj :-)

marikamarika

Bittersweet
Moja no ti je dobra otazka ns ktoru by som chcela aj ja odpoved, pretoze ja to jemne uz skusam..troska sa podopriem ked to potrebujem ale len do tej miery aby ma to nebolelo..dufam ze nic neprehanam takto..

marikamarika

Olly-fa, Luccia

Ja mam vlozene cez prsnu rihu, ale baba co bola somnou mala cez dvorce. Sestricky nam vysvetlovali ze cez dvorce je to menej bolestive a menej drasticke pre prsnik, rychlejsie sa to zotavi a ak to robi odbornik jazvy nie ke vidno..samozrejme zalezi od toho na com sa dr dohodneme a ci to dakym ci onakym sposobom ide spravit.
Luccia
Ano no ja som 8 dni po, najhorsie mam za sebou aj ked posledne styri dni ma dost lame teplota, ale ked ju nemam citim sa fajn len jak po silnej svalovici..uz som aj celkom pohybliva, a ci som spokojna? Zatial ano uvidime ako sa mi ulozia ale dufam ze vsetko bude ok :)

bittersweet

Luccia podstatny je pristup k albumom, aby si si lepsie vedela predstavit co ti 295 mentor asi urobi. Neviem ake su tvoje predstavy. Ja mam rovnaku postavu ako ty, akurat pod prsiami 72. Mam Mentor 330ml co je malo viac ako 295, rozdiel je trosku v plnosti vacsej. Zaklad som mala nulovy po detoch, teraz mam plne B. Pri tvojej sirke sa mi 295 zda strasne malo, ale tak fakt zalezi od predstav.

olly-fa

tina

jeej parada :-) inak je to dobry humus,ja som to vtedy uzivala len 4 dni jednu davku,fuj ale nadrapovalo ma z toho ako zabu,ale dako to do seba dostanem..

olly-fa

Luccia

A preco ti ide imlantaty vkladat cez dvorce?? Mne sa to zda hrozna metoda :-) ale je to asi vec nazoru. Mne ide davat moj doktor odspodu,chcela som najskor cez pazuchu ale potom sme sa dohodli inak,je to zevraj odspodu menej bolestive a ked sa vklada cez pazuchu musis nosit skafander aj s takym opaskom,no a do toho sa mi nechcelo..