Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Luky2112 Anesteziolog mi odporucil uzivat naraz novalgin s paralenom, ze to je top. A najsilnejsi je tramal ale je to fakt uz humus, skusila som ho a bolo mi z neho zle od zaludku, vsetko mi smrdelo strasne a nedokazala som spat absolutne- po vysadeni vsetko toto preslo za pol dna. Po dvoch dnoch mi inak ibac uplne stacil.

Luky2112

Lauritania

A je na predpis alebo sa da kupit v lekarni?

Henka88
Dakujem :) novalgin som este nikdy nemala,ja som doteraz bpvzdy iba ibalgin uzivala...

lauritania

jajakarinka , juj neviem prečo nedorazil meil , dufam že neprišiel niekomu inemu.

áno , horšie je mi ked ležim .

lieky su len na predpis ! ale chválim ich !

lauritania

luky 2112

ja beriem od bolesti zaldiar - je to silnejšie ako flector. je to kombinácia tramadolu a paracetamolu.
ja mam velmi citlivý žaludok a je mi dobre po ňom. ja ho beriem od opky už treti deň , každych 8 hodin , radsej aj preventívne , lebo mne robil ešte stehna tak jazvy dosť štipu a omínaju .

Ten Zaldiat mám šumivý , krásne vonia , ako pomaranč.džus a chuti ako grep ... je fakt dobrý .. citim ten rozdiel na prsiach a chrbte ked lieky už vyprchaju a potom si ho zas dám .

henka88

marikamarika
telo sa ti asi trochu spamätáva, ja som mala tiež horúčky, ale po cca 3 dňoch prešli. Hlavne oddychuj, šetri sa a určite sa dá komplet všetko do poriadku. Ja som sa cítila ako lečo dosť dlho, až posledné 2 dni mi je že už fakt lepšie ako za starých čias :D

henka88

slniecko83
mne to tiež robilo po opke, ale teraz už nie, no ja som iba 2 týždne po. Ale brala by som to asi normálne, tie prsia nás budú asi prekvapovať stále :) mne aj skoro pískal ten imploš :)

tina691976

slniečko83
no ja som to isté mala asi týžden po operácii ten pocit ako keby tam niečo žblnkalo ale to čo popysuješ ako motýle to nie to zas ako zo spodu ako keby ešte pracoval ale ostatné vrchne je ako keby už pevné možno to tam ešte nejako pracuje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.