Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Baby,prosim vas ktore lieky su najlepsie proti bolesti?flector mam ale chcela by som este nieco ak by mi nepomahal a pocula dom ze z flectoru byva tazko ze je tazky na zaludok...dakujeeem :)

bittersweet

Baby tie co ste po, ja mam dnes 8 dni a strasne mi zacalo vadit ze mi ta pooperacna podprda tlaci na rany. Dala som si ram kozmeticke vatove tamponiky, ale moc nezabralo. Je to taka stipavo sverbiva bolest a najviac ked si lahnem. Neviete poradit co s tym? Na kontrole v pondelok som mala rany ok, ale tak to uz je par dni.

jajakarinka

Lauritania......nooo nenasla som si foto ani meil:-) .....inak perfektne zvladas tie domace prace :-) to je super ze mas takeho manzela ze ti takto pomaha....to ked lezis ta asi boli viac vsak?ale aj tak ta obdivujem a klobuk dolu pred tebou......a tie lieky ti dal dr ci si si kupila v lekarni? Dnes sa citis uz o cosi lepsie. Nech ti rychlo istupia bolesti

slniecko83

Kocky mam 6 tyzdnov od opky a rano ked sa z lahu posadim citim v lavom prsku tak v spondej cadti prsa ako keby take bublinky alebo ako keby mi tam lietali motyle,neviem ako to popisat take cosi ako ked v zaludku skrka taky pocit. Mali ste to niektora? Mne to robilo asi tak tyzden po opke ale v obydvoch prskach a tetaz asi posledne 2 tyzdne mi to robi v jednom.

slniecko83

Sashinka1985

Mam sa dobre ciciky tak no je to lepsie o cosi co sa tyka tej nerovnosti ale stale to nie je til top. Stale mam este opuch na jednom prsku. Od dnes som si zacala nasviecovat prsko biolampou tak som zvedava ci to na ten opuch pomoze.

olly-fa

Ahojte baby

S Cotractubexom opatrne:-) Je to sice super vecicka,ale neprezente to z mnozstvom naneseneho gelu. Ja si s nim liecim jazvy kt. mi ostali po odstraneni tetovania a raz som si ho dala vela. No sklbala som sa celu noc a rano som mala kozu scervenanu,doslova akoby spalenu. Ale ked sa pouziva rozumne je to dobra vec. Tak sa poucte z mojej hluposti a nedavajte si ho vela na jeden krat :-)

lauritania

jajakarinka

poslala som ti meil s foto ...
je potrebne niekoho mať v prve dni , hlavne koli pomoci pri vstavani z postele.
ja domace prace zvladam tak že nerobim nič . :D , manžel si vzal dovolenku tento týžden a stara sa o všetko a hlavne ma ošetruje .... potrebujem denne ošetrovať repikom a betadinom tie jazvy na stehnach ... sama by som to popri tých prsiach nedala ...

dnes cely den super , len rano bolo zle ... ale snažim sa vyhybať posteli , tak mi je fajn ked neležim .... ale preventivne si davam lieky , každych 6 hodin