Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

sandritta pozrela som foto, ale ved super to je! jasne ze to este usadne a odpuchne, ale na tej foto nevidim rozdiel a velke ich mas tiez dost, mne sa nezda ze na mne tie 330 tak velke vyzeraju!:)

Lenkalili

evellina

Ahoj som uplne ok, prsia su uplne skvele, tvarovo aj celkovo, no nesplnili moju predstavu čo sa týka veľkosti, ale inak super, mäkknú už dosť, bolesť už žiadna, som 6 týždnov po op. Ja som si robila predoperačné v PO a totálna neochota u každého dr....pýtali peniaze za úplne všetko, či už krv, moč, interne, sono, rentgen. Spolu ma to vyšlo nejakých 60€ robila som si to na sidl 3 prostejovska..takže choď tam čo ti dal švehlík kontakty tam to vynde nejakych 30e čo písali kočky. A sono nejakých 13. Ako už chceš ja som z PO takže mne už to bolo jedno aspoň som nemusela cestovať. (veď aj ty si z po) ale ta neochota a ako na mna pozerali na tom internom podla mna som tam bola prva v živote čo šla na augmentaciu šak oni pozerali že ooOOOOOOOO chapeš :D proste tabu netaké. Ty máš kedy opku a koľko ml?

bittersweet

Sandritta dik za tip, snad muza dokopem k pomasirovaniu:))
Je to este skoro riesit asymetrie teraz, mozno ho mas len opuchnutejske a este to cele bude ine. Mne traja tiez povedali to iste a ze rovnaky implos, ale dr nakoniec pred opkou ako ma zakreslil tak ze to kusok posunie to jedno a ked ma otvoril zistil to s tou zlazou. Ale ja si tiez tak hovorim ze keby bola taka minimalna ako doteraz, neriesim.

jajakarinka

Luky2112....... no este taka mala rada sestra mala hornu peru spadnutu tak je urobil to ze jej nadrezal kozu popod nosom zdvihol jej tu cast popod nosom
Neviem ako sa vola ta cast medzi nosom a hornou perou vlastne je to taky malicky rez tym jej zodvihol tu kozu a krasne je jej vidno horna pera ........

jajakarinka

A neboli to ked to mas tak stiahnute?a to no tych nohach budes mat kolko dni? Som ta spominala sestricke zuzke :-) uz som teraz spokojna som mu to tam vysvetlovala pytala sa ho aky je rozdiel a tak no smial sa na mne:-) zajtra ich idem uz objednat:-) inak robia tam teraz taku novinku vola sa to drakulo mania ti zoberu vlastnu krv precistia ju a cistu placentu teda tu tvoju vycistenu krv ti vpichaju do celej tvare a ze ti to ozivi vyrovna plet ze to celkovo omladi plet opakuje sa to dva krat a je to hned viditelne tak sme sa dali objednat:-) .............a bolia ta tie nozky aj prsia vsak?ako sa citis ?

lauritania

jajakarinka

ahoj moja ,to som rada že ste rozhodli 370ml , určite budeš spokojná , a nevymyšlaj , neprezeraj fotky a neporovnavaj , viem podla seba že je to zbytočne a len to moce .

nohy nemam zabandážovane ale mam sťahovacie kompresivne nohavice ku kolenu , je tam len otvor na "pipinu " vraj ma na operačke do nich ledva dostali ...

jajakarinka

Lauritania..... a nakoniec sme zmenili tu velkost gulatych silikonov s 350 na 370 tak uz som teraz spokojna :-)

jajakarinka

Luky2112......podavam hlasenie ako som slubila no nakoniec si segra nedala vyplnit tu hornu peru ale vyplnil jej tou istou vodickou ako sa zvacsuju pery jej vyplnil vrasky nad hornou perou ...
Lauritania........na dvojitu operaciu to super zvladas normalne som ptekvapena :-) ale super ze to uz mas za sebou a to mas tie nohy neako cele zabandazovane?