Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Cau baby tak ja mam kontrolu po tyzdni za sebou, opuch na lavom prsku dost vyrazny z hora, troska modriny zo spodu na oboch prskach ale po kontrole dr zhodnotil ze sa to vyvyja vyborne..jazvy su suche ciste, prsia su zo spodu sumerne a opuch vraj zmyzne..dufam ze co najskor lebo zle sa cez neho dycha :))
Mam teplotu od vcera stale okolo 37,5 ale podla dokiho to je uplne v poriadku, nema to nic s prsiami, ale ze mam asi vystresovane dychacie cesty po ajesteze a ze sa na mna daco nalepilo..malo buly to prejst do tyzdna..inak sa citim no da sa..bolesti su, ale znesitelne akurat ta teplota ma obera o energiu..

marikamarika

Lauritania

Ahoj fesanda krasna tak ako sa dneska mas, kedy ta pustia domov? Vsetkp je v poriadku s tebou? Dufam ze ano, a drzim palec :)

bittersweet

Luky2012 s obliekanim nie je problem, ale kedzd nemozes dvihat a ani ziadne prudke pohyby, tak zakladny predpoklad k tomu aby si to zvladla je, aby maly vyliezol vsade kam treba sam aj na ten zachod- kup mu samlik alebo schodiky.. Dcerku prakticky len dozorujem a pomaham jej. U mna sa to vyvija fakt dobre a neboli, som 6 dni po opke, ale viac by som nezmakla, telo je vysilene a nemozes ani nic moc robit minimalne toho dva a pol tyzdna kym sa vytvroti kapsa.

jajakarinka

Lauritania.........som rada ze to mad za sebou .....no nato ze si mala dvojitu bolest tak si to zvladla uplne super gratulujeeeeeem:-) a dnes ta pustaju domkov?

slniecko83

assabloy

Snazim sa byt trpezliva a hlavne sa nechcem moc prezerat ale to neda cloveku sa neobzerat a hlavne ked idem do sprchy pozeram a porovnavam. Asi v piatok vybehnem do mesta na poriadnu podprdu v ktorej sa budem citit dobrero

evellina

Lenkalilli...ahoj ako sa mas???chcem sa ta opytat, kde si si robila predoperacne??..v PO alebo v KE? mne dal dr.Svehlik kontakty v KE, ale rozmyslam, ze radsej by som si ich spravila v PO, daj mi vediet kde si si ich robila ty a co vsetko je potrebne...inac dufam, ze po opke je u teba vsetko ok, pozdravujem :)

assaabloy

slniecko83
kup si teraz hocilen jednu podprsenku ale poriadnu. neries teraz cipky ale to aby ti sadla dobre. mne ten pas drzi dobre on ma tvar S ak to pozorne das tak to bude drzat.nemozes to mat uplne silno upnute, tak normalne mierne. musi to drzat ak drzi aj mne. chce to vsetko trpezlivost ale bude dobre uvidis :)ja som mala nosit pooperacnu 3mesiace a potom do 5tich na noc. nosila som poctivo. niektore baby po 6tich tyzdov nosia normalne podpsenky, u kazdeho je to individualne.