Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

mirkaviki

ja som na toto forum zacala chodit este si plienky nosila :-)
Citaj lepsie,kolko dievcat tu pise ze vtedy a vtedy maju opku,a niektore sa tu registruju tyzden pred opkou,a pytaju sa ci dobre urobila ze si dala taku a taku velkost.Neviem ci su tu zeny este v puberte.Ale ked rozmyslam ze si dam prsia,je to vazna vec za riadne prachy,tak tu aj nocujem (ako to bolo pred rokom v mojom prip :-))) a pytam sa kadeco,uz skusenych co maju to za sebou.A na opku idem so 100 percentnou istotou,ze viem do coho idem.

mirkaviki

Martina 210

no mna tvoj prispevok celkom pobavil pretoze neviem o co ti islo :D
Podstata tohto fora je na to aby si tu baby vymienali informacie,radili, podržali sa a možno aj nadviazali kontakty s babami s rovnakymi dilemami alebo problemami alebo si s nimi vymiemali pozitívne pocity, takze ak sa s tym nestotožnujes tak na co do tohto fora vobec vstupujes a čitaš si ho?

Martina210

All

Zeny,ja nechapem ako mozete prist na toto forum,nemate vobec ponatia co sa tyka implosov,co to vsetko obnasa,spravny vyber velkosti....ale hlavne ze uz mate termin opky.A potom tu chodte plakat,ze:boze ja truba,preco som sa neporadila,dala som si malicke implose a tak... :-o :-O

Tak hadam si najprv pozistujem ked do toho idem,nie ????

Luccia

Ahojte baby, viete mi pls poradit ako si pozriem vase fotky? Vobec tomu nerozumiem, ze ako to funguje. Na konci aprila idem na opku, asi 295 Mentor, mate niekto tiez? Spokojne?

Sandritta

marikamarika

Dnes je to 14. den od opky...

Inak este taka technicka otazocka :)) Ako sa vlastne rataju tie dni? Rata sa aj den opky alebo az od druheho dna kedy ubehne prvych 24 hodin? Ak ratam aj den opky tak je to 15 dni... No neviem ako to je, to ma tak napadlo minule :))))

Sandritta

Dakujem za radu, tak uz som poslala zajacikovi foto na pridanie. Len si nevsimajte to moje pyzamko :)))
To jedno prsko je viacej opuchnute, to je to co ma od zaciatku bolelo a trapilo...

Luky2112

Bittersweet
tak zase niekam ho vykladat nemusim,sam si vylezie kam chce,teda az na ten zachod....ale casto pouzivam nocnik na velku potrebu :) a to si stale len doma alebo chodis aj niekam von na prechadzku?

marikamarika

Slniecko

Ahoj moja dakujem, vies co teplota nechce ustupovat ani po paralene, tak som dost vystavena z toho, vcera som sa zlakla ze telo ma nejaky problem s implpsmi ked az teraz mi vystupila a nechce klesnut ale dr ma upokojil ze s prsami to nema vobec nic :) ty sa mas akp?