Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka

- včera mi doktor /dr. Koperniech , zaúča sa u dr. Červena / odpisal na meil , ktorý som mu pisala cez týžden , ked som stresovala o velkosti imološov , kopirujem :"dobry večer su to len milimetrove rozdiely, určite 410 nepatrí ku nadpriemeru..je to naozaj veľmi bežná veľkosť ak to určil Červeň, určite to bude akurát emoticon " tak ma ukludnil.

už sa neham len prekvapiť , nejdem to už riešiť :D ale včera som si dala do sačku 410ml vody a vložila som si to do obyč.podprdy , na to dala triko , a nebolo to zlé :D :D :D , no samozrejme takto sa to porovnať nedá ...

myslím že chod do 375ml , kedže je to naozaj len milimetrový rozdiel ...

henka88

all
viete mi niektorá poradiť ako ste zvládali návaly kašľa po OP, čo naň, aby som sa zase nezadusila hlienmi, lebo mám ich dosť po narkóze, ale nemôžem ich vykašľať, lebo ma to hrozne bolí :(

henka88

marikamarika, bittersweet
tak ja som najradšej v kľude ležala, vtedy mi bolo najlepšie, prešla som sa jedine na wc (ale to máme dosť ďaleko :) a včera na kontrole som dr. hovorila, že som týždeň nikde nebola (nebola som ani schopná, lebo som si nevedela vchodové dvere otvoriť ešte) a bol trochu prekvapený, že som sa až tak šetrila, ale že mi to len mohlo prospieť. teraz sa cítim oveľa lepšie, hoci keď idem von, tak sa citím po chvíľke ako na túre. :)

henka88

hostelica
ja som ku každému doniesla riadny výber, aké prsia chcem a aké nechcem. :D takže dones, ty si platíš a vyberáš. zobrali to úplne v pohode, ani som sa nad tým nezamýšľala. :)

tina691976

hostelica
dones si aj svoje a pozri zároven aj jeho práce a porovnáš či su medzi aj podobné tvojej predstave neurazíš podla mna ved je to jeho práca

hostelica

Ahojte, tie ktore ste po opke, myslite ze si mozem zobrat k lekarovi obrazky a fotky realnych prs ktore sa mi pacia aby som mu ukazaLa aku mam predstavu? Neni to divne? ..:D lebo predpokladam ze on mi ukaze nejake svoje práce , tak aby sa neurazil nebodaj :P

marikamarika

Bittersweet

Urcite ze nie, sak ja som tiez videla ze ked som sa posadila a sla na wc aj s pomocou tak mi natekalo cez dreny do tej flasticky a to som mala pomoc, strasne mi jej prislo luto este rz tie iste muky a strach boze chuda..
Ja mam len ten novalgin dala som si a zatial mi to staci. Uvidim ci sa mi to nepohorsi na vecer.

jajakarinka

Lauritania ......no veru nech uz to mame za sebou:-) juj to budes mat pekne. Stvorecky:-) no ty uz ich mas objednane a uz ides na opku ale ja stale vaham ci 350 alebo 370.....vsak v stredu uvidim co mi povie ....no ale uz ich musim objednat aj ja mne sa to tiez blizi......

lauritania

jajakarinka - mne navrhol najprv 385-395ml ale potom ešte premeral a navrhol 410ml , anatom ... že to tam krásne vmestí ... a povedal že to budu take 3,5-ky. a podprdu objednal 75D .

juj , tak ty si chudučká , 50kg :-) , to si viem na tebe viac predstaviť okruhle . bude to krásne !

nech už mame po tom !

jajakarinka

Tinizmus.......hmhmhmhmhmmmmm. to je zaujimave aj ja budem mat80C. a. 350ml gulate.....cim viac premyslam tym menej mi to mysli:-)