Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mimah

Doka

Ja som mala, vola sa to tusim umele stehy, to bolo iba prelepene takymi malymi naplastami a dobre to drzalo, ale na niektorych miestach mi to je este teraz vidno, take male jazvy, ale nis strasne. A kolko musis nosit tu bielizen? Ja som to mala 2 tyzdne a po 10 dnoch som uz opatrne cvicila a vtedy som to mohla vyzliect.

xyz03

slniecko83...ahoj, no neviem ci tomu este mam davat nadej lebo lavy prsnik mam viditelne vacsi a pochybujem, ze by tam bol nejaky opuch a zase ten pravy mam vyssie a je o dost mensi :( este, aby som upresnila den po operacii v tom pravom prsniku nastalo krvacanie takze ma museli opat operovat...

slniecko83

Xyz03

Ahojky tiez mam podobny problem ako ty. Mne ten rozdiel vidiet tiez zo vdetkych sttan a aj zo spodu. Ja dom mesiac po opke a tak mi nezostava nic ine ako cakat. Doktor povedal ze to moze trvat aj 3 mesiace a tak tomu este davam nadej a tak si myslim ze aj u teba by sa to mohlo upravit

slniecko83

Assabloy

Ja nosim ten pas takto na vrchu prs si ho zlepim,na pravej strane si ho pripnem zicherkou o tamienko aby mi tlacil vrch praveho prsnika pretoze tam mam opuch ale ja pochybujem ze to je opuch a tu druhu stranu cize lavu si pripnem pod lavim prsnikom,tak krizom cez stred pod lavy prsnik. Mnr to tak doktor ukazal ako to mam nosit ty mas tie prsia pekne gulate ale ja mam jeden gulaty a druhy taky ako keby bol anatomicky aspin mne to tak ptipada ked ho mam zvrchu opuchnuty,aj je tak vyzdie polozrny a aj bradavky nemam tim padom v jednej rovine,no nie som spokojna,uvidim casom a ked sa to nespravi tiez to budem riesit. Ked som bola na kontrole doktor povedal ze implantaty su ulozrne spravne v jednej rovine,alr nechapem ako to moze vidirt pretoze jeden prsnik je vyzsie ako druhy

tina691976

henka 88
uplne stebou suhlasím ja som bola už na začiatku rozhodnutá a nenechala som sa nahovoriť ved potom ked to vyzerá ako balony je to už nie peknné ja som tiež kukala aké je to aj vtej pooperačnej velké mala som dojem že som mohla dať aj menšie ja mám 400ml

xyz03

ahoj, uz dlhsie si citam prispevky na tomto forume a neda mi nenapisat...som cca mesiac a tyzden po opke...tiez mam problem, ze jeden prsnik mam vyssie oproti tomu druhemu...doktor to riesil tym, ze pri tom vyssom mi rez spravil nizsie, aby sa to vyrovnalo, ale vysledok aj tak je vyssie a prsnik je viditelne mensi od toho druheho...vidno to zhora, zboku. Neviem ci je to este kratko po opke a ci sa to este zmeni, ale zatial nemam ten pocit...

henka88

all
dievčatá čo máte pred :) tak všetky baby tu na fóre radia že ísť do väčších, ale ja som veľmi rada, že som sa neovplyvnila, a dala som si len 375ml, lebo ich mám veru dosť veľké. A to mám 176cm. Takže na každej to ukáže inak, na niektorej sú aj 350 dosť plné prsia. Ja mám tieto moje dosť mohutné :D Ale ešte som si ich naživo nevidela, iba v podprde zatiaľ. Tak si vyberte správne ;)

nellyy

assaabloy

foto sú staré 2 roky, teraz je to po usadení vidieť viac...rozdiel v spodnej ryhe pod cca 2-2,5 cm.

rez u každého prsníku mám inde...to som riešila tiež...

Môžeš nosiť pás pre lepší pocit, ale tkanivo je zrastené tam nemá kde dôjsť k efektu.
Nestresuj sa, viem presne ako Ti je, ja som bola na nervy, ale s tým si nepomôžeš, teš sa zo zmeny ktorú máš a neskôr, keď Ti to začne veľmi vadiť môžeš ísť na reopku.

U mňa začína aj ten problém, že padnutý prsník zvykne bolieť, tak uvidím