Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

lauritania
ak mas moznost ist do vacsich, chod a nevahaj,verim tomu ze neolutujes. je tu vela nazorov ze pod cca 410 nejdu dievcata.moj je podobny a ja mam 325/375 :) kludne chod do vacsich. mozes mat potom mojim odhadom laickym tak plne C alebo pekne D..parada :) drzim palce :)

assaabloy

Slniecko83
ahoj som rada ze si sa ozvala. premyslala som ze kde si bola na opke ty. drzim ti palce a len ver ze bude dobre ;) napis potom ak budes nieco viac vediet a ako sa mas.
....a mam otazocku dievcata myslite ak by som nosila ten pas, mohol by mi posunut moj vyssie posunuty prsnik nizsie? 5mesiacov po opke pooperacnu podprsenku nosim poctivo, pas uz nie.

lauritania

baby , máte tu nejaká anatomické 400-420ml ? natrafila som na pár foto , kde boli anatomy okolo 400ml , a na moje prekvapenie su " velké " / pre mna velké " ja mám navrhnuté 410ml / 166cm , 56kg/ tak dufam , že nebudu "bomby " :D ešte mám týžden na cuvnutie a na zmenu na menšie ... pôvodne mi doki navrhol 385ml ale dotiahli sme na to 410ml..

slniecko83

Assabloy

Ahoj je mi luto ze sa trapis koli prska,ale chcem ti povedat ze nie si jedina pretoze tiez ma trapia moje a netesim sa z nich az tsk velmi lebo mam tiez asymetriu. Bola som u Cervena a momentalne nie som az tak spokojna. Zatial som 4 tyzdne po opke a doktor na kontrole povedal ze by sa to malo na 90 percent urovnat,lenze ja z toho nemam dobry pocit. Takze nic ine mi nezostava len cakat. Mam nosit kompresny pas ale zatial ziadna zmena nie je

assaabloy

dakujem dievcata za pochopenie,jasne nejako to dame doporiadku.

cuculka, ja som myslela ze budem schopna po troch tyzdnoch aj sama letiet, to je to co lekar minimalne potrebuje, ostala som dlhsie pretoze sa mi aj tak podarilo asi aj prvykrat ostat odkedy som v zahranici, tak som letela po 8tyzdnoch, ale nosit batozinu to vobec neodporucam. ak kamoska leti s niekym aby nemusela nic dvihat tak kludne mozno po 3-4 tyzdnoch. pred odletom odporucam kontrolu u lekara.drzim jej palce da sa to zvladnut ;)

cuculka

Assaabloy
Ahoj.. uplne ta chapem..clovek zaplati strasne prachy a nakoniec nieje spokojny s vysledkom..najhorsie je ze sa to neda len tak vratit alebo vyreklamovat ako pokazena telka:( verkm ze ti dr napise..pametam ze si isla na opku po mne a spolu sme prezivali bolesti a trapenia.. mas ich krasne, v podprde to nieje vidno ale je mi jasne ze ked sa vyzleces niesi spokojna..:( drz sa! Este mi napadlo..kamoska je v zahranici a chcela by ist na opku.. po kolkych dnoch si isla spat? A si letela? Dakujem

Tinizmus

Assabloy
Prajem vela sil :( podla mna su tvoje prsia krasne,avsak najdolezitejsie je to,ako sa citis ty..
Mna okoloie zatial neriesi (resp si mozno na moju "extravaganciu"zvyklo), ale je to len cista zavist,najma zo strany zien (a hlavne ked pocujem,ze ich muzom sa to nepaci,hihihi)

Katus,chudsia neviem,ja nemam ziaden pas a vobec,tqkmer ziadne krivky,aj to je dovod,preco si chcem dat spravit prsia,aby som vyzerala zenskejsie :)

Tinizmus

Assabloy
Prajem vela sil :( podla mna su tvoje prsia krasne,avsak najdolezitejsie je to,ako sa citis ty..
Mna okoloie zatial neriesi (resp si mozno na moju "extravaganciu"zvyklo), ale je to len cista zavist,najma zo strany zien (a hlavne ked pocujem,ze ich muzom sa to nepaci,hihihi)

Katus,chudsia neviem,ja nemam ziaden pas a vobec,tqkmer ziadne krivky,aj to je dovod,preco si chcem dat spravit prsia,aby som vyzerala zenskejsie :)