Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

MIMAH,

je pravda,že tiež musíš dodržať nejaké zásady,o ktorých som sa ja osobne nedočítala ani na jednej stránke-napr. ja som mala hrubú vatovú bandáž 4 dní-non stop-kvôli teplu,aby sa tuk nezrazil,žiadna podprda 10 dní-kvôli priechodnosti kanálikov,čo mi vadí sú tie gate-no čo už,ale čítala som,že záleži aj od lekára-teda Bakoš sa venuje roky tejto metode a určite vie posúdiť aj pacientku-teda či je na to vhodná,alebo nie-tak ako som písala-ja som išla pevne rozhodnutá na silikony a bolo to zmene 2 dni pred opkou...

hostelica

Lila22

podmienky su :

1.prispievať na fore

2.poslat foto prs bez tváre a

nezabudnut napisat svoj nick na

galeria@zoznam.sk

mimah

Doka
Mas pravdu,za taku cenu to urcite este skusim,ale az v zime,musim pribrat nieco a vadilo by mi v teple aj to komresne pradlo :-) este sa ta chcem opytat na druh liposukcie,mne robili tuminescencnu,prvy krat brucho,boky,stehna a druhy krat boky,stehna a ruky,robili mi to v lokalnej anestezii a hned som isla domov. Inak s tym vstrebanim tuku verim ze je to individualne,ja dost cvicím,len nahnevala ma ta cena a vysledok skoro ziadny

tina691976

henka88
ja niekedy pri dýchaní cítim taku ťažobu ale žiadny zvuk alebo pískanie možno to máš ako bonus za tolko penazí :) ale nie prepáč ak si uťahujem chcela som to odlahčiť asi sa velmi zaoberáme len prsiami musíme tomu nechať čas

doka

MIMAH,
robili mi to vo fakultnej nemocnici v Nitre-prim.MUDr.Peter Bakoš,ja som videla fotky ihned po operácii,videla som aj po mesiaci,záleží ozaj od organizmu,dokonca ked som bola na KO bola tam pani po ožarovani,ktorej modeloval nový prsník a to ma aj presvedčilo-jej som sa pýtala,koľko krát to podstúpila-tak bola 5x,ale ešte ju to čaká 2x,aby tie prsniky mala rovnaké-teda budu jej to aplikovať do oboch-teraz jej robili,lepšie povedané vyrábali ten jeden-kebyže to nevidím na vlastné oči neverím!!!Ak máš rešpekt pred silikonmi,kľudne to zopakuj ešte raz-neviem odkiaľ si,ale za cenu 350€ nemáš čo stratiť,ja určite idem v máji-tiež nemám toho tuku na rozdávanie :),ale určite sa ešte niečo nájde :)),na vrchnej časti som beznádejne bez tuku,teraz mi bral stehna+boky

mimah

Doka
Ja sa bojim silikonov, ist pod narkozu, preto som sa rozhodla na tuto metodu, ale za tie peniaze co som do toho dala, som mohla mat GOLD silikony :) chcem sa ta este opytat, ukazoval ti doktor fotografie pred a po take, kde uz zeny nemali kompresne pradlo? lebo mne ukazoval iba v kompresnom pradle, tesne po zakroku, som nahnevana, dobry ojeb to bol, kebyze za to dam 350 eur, ani neceknem...

mimah

Doka

Ahoj, tak super, napis mi potom prosim este tak po mesiaci ako si natom. A liposukciu ti aku robili? Ja by som tiez na to este isla, len mne uz nie je z coho odsat tuk, som stihla, tak musim pockat, kym priberiem :) ale tesne po zakroku som aj ja bola nadsena, keby mi zostali prsia take, tak nepoviem ani slovo :)Das mi kontakt na kliniku, kde ti to robili? ale nechapem, preco je tam taky velky rozdiel v cene?

henka88

all
a mali ste taký pocit, že vás bolia pľúca? ja mám skôr pocit, že ma bolí a pichá v plúcach, skôr tak v strede, prsia cítim jedine ťarchu a keď sa hýbem nejako zboku, tak či to len tak skresľuje alebo je to ok.

henka88

all
baby, aj vám vydavajú občas tie prsia nejaký zvuk? keď som v polosede-poloľahu a dýcham zhlboka, tak začujem niekedy také puuuf, a potom zase :D a neviem či sa to naťahuje podprda, silikóny alebo svaly. Tak že či aj vy ste niečo také začuli? :) hádam mi nebude o chvíľu pískať tie imploše. :)