Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

assaabloy

ahoj, vždy mi je lúto ked čítam, že niečo nie je v poriadku, ak dobre chápem tak ten čo je menší a vyššie tak v ňom je práve ten väčší implantát? ale bradavky máš pri tom pekne v jednej rovine...bola si už konzultovať?

angie77

tina691976

pozerám, že už aj ty máš po, asi sme skoro rovnaký ročník podla nicku:)takže viem ako sa tešíš,budeš mať krásne prsíčka ked sa usadia sexica:) prajem skoré zotavenie

angie77

mahulienka

ahoj kočka, stále nádherné prsíčka a krááááááááááááásna postavička, závidím v dobrom :)

tina691976

dakujem baby aj mne sa velmi páčia ked si pozriem tu moju chudobu čo som mala pred tým tak spokojnosť velká najskor som mala aj termín aj u červena ale nelutujem že som sa rozhodla aj na dr pikulu spokojnosť velká ked sa to usadí a odpuchne tak to bude ešte krajšie som rada že som sa zaradila medzi vás spokojné prsaté krásavice

angie77

Ahojte dievčatá. Po dlhej dobe sa idem aj ja ku Vám poradiŤ. Idem na jednu zdravotnú operáciu a mám pred sebou papiere pre anesteziologa, ktoré musím vyplniť a je tam kolonka že: nosíte nejakú protézu? Ak áno akú? A teraz čo, sú aj silikony chápané ako protéza?

marikamarika

Lauritania

Ahoj, v prvom rade do galerky sa distanes ked posles mail na galeria@zoznam.sk s tvojou prezyvkou tu z fora, a foto prs bez tvare, pldmienkou je prispievat na fore :)
Po druhe, ano bolo tu par dievcat co podstupili viac operacii zaroven, skus si dat do vyhladavaca a najde ti prispevky, jednu si iz nasla :) Doku.
No a po tretie 410ml bude urcite vyzerat vyborne pri tvojej vyske a vahe, gratulujem k vyberu Ajdr aj velkosti :)

lauritania

DOKA - dočítala som sa že si absolvovala augmentaciu spolu s liposukciou stehien . Mňa čaka plastika stehien - čiže väčší zásah s rezaním a odstránením kože .... Ale chcem sa opýtať ako si zvladla v tie prve dni , ako si sa citila po prebudení a ked si sa prvý krat postavila .. taktiež budem mať sťahovacie nohavice s otvorom a hygiena a wc bude velmi obtiažne .. Ja som liposukciu absolvovala pred desiatimi rokmi - a mna lipo vôbec nebolela ... Plastika stehien vraj dosť bolí , spolu s tou bolestou na prsiach si to neviem ani predstaviť ... uvitam čo najviac infa. Dakujem a prajem rýchle zotavenie !