Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

all

je lepšie aby tie prsia boli v ľahu alebo v sede? neviem, ako si mám zvykať a odpočívať-

tiež ste cítili v tej podprde, že tam niečo ako keby stekalo? neviem či to je nejaká krv alebo iba kvapočky potu. ale zatiaľ nevidím nič že by presakovalo.

henka88

ahojte dievčatá, tak ja sa hlásim až teraz. mám už po a som maximálne imobilná. bolesti sa dajú zvdládnuť, čo sa však netýka stoja, chôdze a sedu, vtedy do dosť bolí, ale hlavne ma zaleje horúčava a točí sa mi hlava. na wc ma musia vyzliekať :) pobyt v nemocnici som zvládla ok, hoci mi stále tieklo a tieklo do tých drenov, tak som sa bála či z toho niečo nebude. no dúfam že to bude lepšie, prsia som si nevidela, mám to opuchnuté. nech už sú tu lepšie dni :) lebo ani náladu nemám bohvieakú :(

marikamarika

Bittersweet

:) ano chapem presne, neboj hlavne musime byt kludne lebo psychika funguje a si niecp privodime naschval..ja sa snazim mysliet pozitivne a pocula som uz ze aj s herpesom uz operovali, zalezi od dr...inak co vysledky ja som si dnes bola po a vsetko v pohode, akurat mam vyssi cholesterol ale to mame v rodine a to je vraj v pohode, neovplyvni to opku..:)
Ja uz mam dilemu lebo 5.4. Ideme na svadbu, dufam ze do vtedy budem fit a budem si na par hodin moct dat aj klasicku podprdu, a ze ake saty si dam ci sa budem zmestit do tych co mam doma :))) no rozmyslam uz nad kravinami :)

bittersweet

Marikamarika no o tyzden uz budeme veselo trpiet:) Ja som uz mala par krat nocnu moru o hroznom vysledku a dcerku nedavam do skolky teraz kvoli chorobam, som sa teraz par tyzdnov triasla ci nedostaneme ovcie kiahne- ani ja som nemala:))) a teraz sa bojim ze dostanem herpes a nic nebude:D

teneriffe

Dievcata,idem 15.3. K mudr.cervenovi - tie co ste tam boli uz na novom, nemohli by ste sa prosim rozpisat, co a ako? Pripadne poradit, ukludnit, co zobrat so sebou, nejaku vychytavku? Dakujem :-)
A este,mozem mst 3D mihalnice?

Tinizmus

marikamarika
dakujem :) Resp ak to cita cuculka - bolo to po "vzajomnej dohode", ze si jej vravela o co ide?
mam novu lekarku, este som u nej vlastne ani nebola.. dost sa bojim uprimne povedane ist za nou a priamo jej navrhnut, aby mi dala PN. Lebo zo zakona na to narok tusim nemame.

doka

Mimah,
ja som pôvodne chcela silikony,ale po sono prsníkov mi aj doktorka a aj primár odporučili,či by som nechcela absolvovať túto metodu-hlavne kvôli prsným žľazám-mala som tam veľa voľného miesta,kde sa dal pekne umiestniť tuk-pýtala som sa na cenu,tak ak mi ju povedali a ešte 2v1,tak som nezaváhala a vyskúšala,keby že nie som spokojná,tak som sa dohodla s primárom,že dáme tie silikóny a vedeli by sme to zohľadniť v cene.Ja som ozaj veľmi spokojná,aj ked mi dnes povedal,že je to ešte opuchnuté-mám aj modriny,takže tá skutočná veľkosť bude trošku menšia ako je to teraz,mám tam ešte dosť miesta na vyplnenie :))-nakoľko to nechcel hned na prvý krát "natlakovať" na max. tak som rozhodnutá ísť ešte raz v máji :).Ćo sa týka foto-samozrejme sa Vám pochválim-len som nevedela,ako postupovať,kedže som tu nová a nevedela som nájsť rubriku Galéria-takže dakujem za návod-určite pošlem :)

mimah

Doka

Ahoj citala som tvoje prispevky, som dost prekvapena z ceny, za aku si mala zakrok spraveny. Ani som nevedela ze sa tato metoda zvacsovania prsnikov robi aj v Nitre. Ja som to absolvovala 2 krat v Bratislave, cena bola mnohonasobne vyssia a neni som ani moc spokojna