Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

doka
to verým máš aspom dve radosti zjednej partie niečo preč a na druhej radosť pozerať len je to nanič že to musíš absolvovať znova a odsatie tuku bolo bolestivé či sa to dalo vydržať

doka

Tina,
bolesti sú,ale myslím,že určite nie až také,nakoľko sa tam nenarúša sval,zajtra idem na preväz-ale vieš,že som si to omrkla :)),dávali mi 250ml tuku do jedného aj druhého prsníka-rozdiel tak asi 2 čísla,ale najviac ma teší liposukcia-teda odobratý tuk z bokov a stehien-to je viditeľné :),kedže ich chcem zväčšiť z 0 na 3-ky,tak to budem absolvovať ešte raz o 3 mesiace :)

doka

Ahojte baby,
ja som bola na konultácii v piatok,ale nakoniec sme sa dohodli,že namiesto silikónov spravíme lipotransfér-zväčšenie prsníkov vlastným tukom-tak som 2 deň po zákroku,ale neviem,či ten efekt bude taký ako u silikónoch,ale zatiaľ som spokojná :)

tina691976

olly-fa
aj ja som bola rada ked mi baby odpovedali na moje otázky to je v pohode dakujem aj ja tebe dufam že sa už vyspím zvýšim dávku liekou som drogistka :)

olly-fa

Tina

Boze taka som rada ze som ta tu stretla,dakujem za vsetky rady,kt. mi tu davas. No ja mam ten zaklad fakt chaby :-) a pan doktor iste vie co robi,len som sa potrebovala uistit. Prajem ti nech sa tuto noc uz konecne vyspis doruzova :-)

tina691976

áno je to presne tak obvod hrudníka a tvoj základ prs ak nieje žiadny tak je aj košík menší ono to musí sťahovať aby sa ten opuch netvoril a potom sa to ukáže v riadnej podprde vo svojej kráse tam už budu čísla určite iné

peta79

jajakarinka
No to záleží asi od obvodu hrudníka. Ale mne sám Dr. napísal do toho objednavacieho formulára tú veľkosť pooperačnej :-)

jajakarinka

Peta79......ano tu pooperacnu som myslela ..... mne napisal 80 C.........co tu citam uz mam v hlave chaos. Stych cisiel velkosti :-) :-) :-) :-)