Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Ahoj Wenushka,

je ti už lepšie? Verím,že áno :-).Ja som arnicu vybrala predvčerom a kľudne ju môžeš kombinovať :).Ćo sa týka čaju-ja pijem repík a harmanček,dnes si kúpim aj prasličku-je vraj dobrá na opuchy...Takže aj čajíky v pohode :-).

mirkaK

Ahojte,

ja som podstupila operaciu v Bratislave v Interklinik. Operoval ma MUDr.Racz a mozem ho len odporucit. Velky odbornik, som maximalne spokojna s vysledkom ako aj s celkovym priebehom, starostlivostou na klinike. Vsetci boli velmi ustretovi a mili. Lekar bol vzdy k dispozicii nech som mala hocijake nejasnosti a otazky pred aj po operacii. Drzim kazdej z Vas palce aby bola aj Vasa skusenost taka dobra ako moja :) a hlavne spokojnost s vysledkom! :)

wenushka

Chocolatte

Ahoj to mas super ze si nemala bolesti zavidim ale v dobrom. Chcem sa ta opytat ze ci si mala dreny? Lebo ja nie a dost rozmyslam a bojim sa ze ci je vsetko ok?

chocolatte

Juliza
ja som žiadne bolesti nemala bola som operovaná ráno ako prvá o 7.50 a na druhý deň ráno som si v pohode umyla zuby, naraňajkovala sa obliekla akurát som sa nečesala to urobil manžel, keď po mňa na kliniku prišiel, pretože som nechcela zdvíhať ruky. Keď ma videl Mudr. Červeň sám povedal, že práve toto je na medicíne nevyspytateľné lebo niekto má príšerné bolesti a niekto žiadne. Povedal, že sa to nedá nijako predpovedať a ani vysvetliť, ale stáva sa to. Sama som zdravoťák a neviem ako si k týmto záverom prišla...

wenushka

Doka

Tak som rada, ja ze ti da uz teraz dole stehy.Uzivas tu arnicu mozem ju kombinovat napr s novalginom? Ja som bola jedina po mne uz nikto nesiel mala ist nejaka baba ale zrusila termin.

doka

Wenushka,

určite si išla prvá-koľko Vás bolo v pondelok? Tak vidíš-už si po,tie bolesti ma mrzia-nie každé telo to zvláda rovnako,ale neboj,bude lepšie každým dňom :).Ak máš bolesti,tak nečakaj,kým sa vystupňujú,užívam pravidelne každé 4hod. analgetiká...

doka

Ahoj Wenushka,

kontrola dopadla ok,dal mi dole tie lepiace bandáže,opuch ani modriny nemám,prsia pomaličky začínajú mäknúť,stehy až o týždeň v utorok :-)