Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Trinity Orion

Tak to som sa potesila, ze je tu niekto od Mladeka :)
Ako si s nim bola spokojna? Ja som bola na 3 konzultackach, no Mladek mi bol najsympatickejsi a aj ta klinika ma presvedcila.
Si uz dlho po operacii? Ake si si davala?
Dakujem vopred za vsetky info :)

Sandritta

ythyl

Dakujem za odpoved, ukludnila si ma.
Ja uz totalne stresujem, bojim sa operacie a ako to zvladnem.
Dokonca som si uz ani neni ista ci si mam dat anatomy alebo gulate, paci sa mi ze gulate su omnoho maksie, no anatomy sa zevraj zase menej vlnia, lebo ze maju vyssiu kohezivitu... A taktiez mam obavy ze s anatomami nebudem mat taky pekny dekolt do vystrihu... Budu sa dat potom push-upkou dvihnut? Fakt neviem. Uvidim co povie doktor... Sme dohodnuti zatial na anatomoch.
Neviem ako sa rozhodnut, na kazdej babe tie implose vyzeraju inak.

Mozem sa spytat ake mas ty a kde si bola operovana?
Dakujem za rady :)

Trinity Orion

tina 691976,Sandritta
Pokial ja viem a mala som to tak aj v instrukciach,nemozu sa pred operaciou dva tyzdne uzivat lieky,ktore zabranuju zrazanlivosti krvi,ako napr. acylpirin alebo anopyrin a tesne pred operaciou vysadit warfarin a orfarin,co ani netusim na co su.takze nejaky jeden dva ibalginy podla mna vobec nic nesposobia,budte v klude.A ja som bola u Mladeka,sandritta,ak by ta nieco zaujimalo,kludne sa pytaj..

ythyl

Sandritta,

ja som niekolko dni pred opkou zobrala ibalgin,dokonca aj den pred opkou,lebo som chytila zapal mocovych ciest a tak ma to strasne bolelo,ze som si musela dat,lebo som chcela ist na opku a som vedela,ze potom mi daju antiobotika :) takze ani som im to nestihla povedat a som tu,zijeem :)

Sandritta

Ahojte baby, tak ste ma teraz normalne vystrasili s tym ibuprofenom. Ja idem na opku buducu stredu 19.2 (Nitra, Mudr. Mladek) a este vcera som si dala nurofen, niekedy ma bolieva hlava z chrbata. Inak ja som sa na to pre istotu pytala v lekarni ci mozem pred operaciou nurofen a povedali mi ze ano, ze sa nemoze len ta kyselina acetylsalicylova, aj na niektorych strankach je pisane ze sa moze inde zase ze nie, uz som z toho domotana. Mate s tym niektora prosim skusenost, ze ste par dni pred opkou mali ibuprofenum?

Este sa chcem spytat, nenajdu sa tu nejake baby co idu tiez Mladekovi do Nitry?

cukricka

tina691976

Asi neskoro. Ale mne dr hovoril ze paracetamol je ok. Ibuprofen nie.
Ja som tyzden pred op lezala s anginou a este vecer pred som mala zachvat kaslu. To je stres a zakon schvalnosti ;) drzim palce!!!

cukricka

tina691976

Asi neskoro. Ale mne dr hovoril ze paracetamol je ok. Ibuprofen nie.
Ja som tyzden pred op lezala s anginou a este vecer pred som mala zachvat kaslu. To je stres a zakon schvalnosti ;) drzim palce!!!

tina691976

henka 88 aj ja som už musela zobrať tabletku už je to neznesitelné už je mi až na zvracanie abčas to mávam nepommože nič len tabletka vydržala som dlho bez liekov a dnes je to neznesitelné tak dufam že to bude v pohode držím palce aby to aj tebe dobre dopadlo

henka88

tina691976
ahoj, ja mám opku vo štvrtok a dnes som si tiež musela dať tabletku od bolesti, lebo ma hrozne hlava bolela. Tak hádam jedna tabl. nemá až taký účinok. :)