Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

hostelica

co som citala tak sono moze byt stare aj rok a on ti vraj da kontakt na nejaku dr co ti urobi vsetky predoperacne vysetrenia za 30 eur tusim :-) okrem toho sona prsníkov, to si musis niekde vybavit ale ja som si nasala aj v Ke jednu dr co robi sono za 15 eur

a ten termín to si ho ziadala uz na operaciu ?

hostelica

katus1

ja som poprosila lekara o najbližši možny termín, a v zápätí mi to potom rezervoval a určil aj dátum prvej konzultácie.

Myslim ze predoperacne vysetrenia by nemali byt stare dve tyždne, takze dve dni pred opkou je to asi OK.....ale este si v tychto veciach nesom ista, a tak isto neviem ake stare moze byt SONO.nevie niekto?...a este jedna vec nemozem ist z rodinnych dovodov k svojej obvodnej lekarke , niekto tusim pisal ze Švehlik ma kontakt na lekara ktory tieto komplet vysetrenia spravi za neviem kolko eur. Ma stým konkretne niekto skúsenost?

jajakarinka

Katus. Dva dni to nestihnes ......tak mesiac 3tyzdne pred opkou je najlepsie pretoze si das zobrat krv vysledky mas az druhy den potom interne rengen a anesteza ....

katus1

hostelica

prosim ta a ten termín konzultacky ti dal dr alebo si si tak sama pytala ?

Baby ako je to s predoperacnymi vysetreniami, myslíte ze si mozem dat predoperacne urobit aj take dva dni pred opkou?

bittersweet

sashinka1985 idem k dr.paliatkovi. a tiez mentory su to, vyssi stredny. mas pravdu, tabulky som aj ja neustale pozerala, ale nejaky rozdiel tam musi byt, lebo ten isty rozdiel ako medzi 295 a 330 je potom aj medzi 330 a 375. no uvidime ako to na mne bude vyzerat, ja som mensia a utla.

jajakarinka

Ahojte baby citam tu prispevky lebo idem aj ja na opku 1.4... moje sestry uz maju urobene prsia a maju ich krasne len tie velkosti co tu citam si neviem predstavit pretoze jedna segra ma 370 slzickovity tvar a ta druha ma400tiez slzickovity tvar ale ta co ma 400 ich uz ma moc velke neni su take prirodzene ...boli u dr.cervena aj jatam idem :-) je to super odbornik a super clovek vrele doporucujem@

sashinka1985

Bittersweet

Neviem aky budesmat profil v 330ml. Ale rozdiel medzi 295 a 330 v tomistom profile veľky nie je.ja mam 295 stredny plus.je sice pravda ze kazda znacka ma svoje rozmery. Ja mam mentor neviem aku budes mat ty. Neboj je dobre, ze vyskusa doktor pocas opky obe velkosti.sam bude vediet najlepsie, ktora je lepsia. Aj podla tvojej koze,elasticidy a tak celkovo.bud kludna a rozmer vobec neries. Nechaj to na dokiho. A 330 urcite nebudu velke, neboj. Ku komu to vlastne ides? Uz som zabudla.

hostelica

bittersweet:

Máme rovnake predstavy:)nin. ma pekne prsicka, do takych by som sla,ale do väčších už nie. :)

katus1 :

termin konzultacie mam presne o mesiac 13.3. :) a mam uz aj termin operacie.Verim ze mi to už zbehne ako voda. A aj to uz hadam nejak vydrzis do toho septembra:)