Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

tomyum1
ahoj ked sa bavime o asymetrii, tak mne dali odlisne implantaty, ale rovnaky profil, a to je to co by moj problem vyriesilo, keby mozno boli rovnake implantaty ale ten profil porieseny, pretoze aj velkost je ina, aj z vrchu su odlisne, jeden zacina viac zvrchu je taky zaobleny ako druhy, ktomu jeden posunuty, co uz ani neriesim.
...inak tyyy mas peknu postavicku :) super ze uz mas prsia take pekne!!! krasne! tesim sa :)

slniecko83

ythyl

Mne na kontrole povedali ze 3 tyzdne vobec zdvihat maleho a potom ze ho mozem zdvihnut v sede a nohou si ho nadvihnut na kolena a privinut k hrudi, ale ze nemozem ho zdvihnut a nosit. Tak radsej sa snazim ho nezdvihat. Pokial som u nasich tak ho nebudem zdvihat a za 2a pol tyzdna uz budem bez nich tak to uz ho budem musiet aj nosit. Ty uz musis byt docela fit ked tak santis s malou

slniecko83

Tomyum1

Viem ze tomu musim nechat cas a snazim sa ich moc neobzerat, ale ked sa idem sprchovat neda mi sa na ne nepozret.

VeVerka11

Slniecko83
Dakujem za.vsetko info a.zaroven Ti prajem nech si coskoro fit!
Ak budu otazky urcite.este napisem ;-)

tomyum1

Deed, sashinka, bittersweet

Dakujem, co narobim, ked uz nie som najmladsia :-)
Na foto moc nevidno, ze plavky maju tmavomodry lem, kupila som cez internet www.odabash.com, aj pofobne cierne vpredu na vrchu je zlaty zips, super sa daju vykombinovat velkosti, ale teda su dost drahsie.

Deed naplasti uz nedavam :-) gulicku zo vstreb stehu mam aj ja, kaslem na nu :-))) masirujem obcas kalciovou mastou alebo od just nechtikovou na jazvy.

deed

Tomyum

Sexicaaa, tie plavky su krasne:))
Odkial ich maaas???;):)))

A vobec tie prsia nevyzeraju take velke :) fakt super

Ps: aku znacku naplasti mas? Ja mam taku gulicku pod kozou na konci jazvy a neviem co na to dat :( dr povedal ze masirovat ale zatial nepomohlo .....

deed

Tomyum

Sexicaaa, tie plavky su krasne:))
Odkial ich maaas???;):)))

A vobec tie prsia nevyzeraju take velke :) fakt super

Ps: aku znacku naplasti mas? Ja mam taku gulicku pod kozou na konci jazvy a neviem co na to dat :( dr povedal ze masirovat ale zatial nepomohlo .....

ythyl

slniecko83,

ahoj,to ti tak doktor povedal,ze nemozes maleho zdvihat 6 tyzdnov?lebo mne moj povedal,ze ak ma nic neboli,tak po 2 tyzdnoch mozem a ja ju dviham asi od 10 dna po opke:)tak teraz neviem,ze ci robim dobre,lebo ma absolutne nic neboli,dokonca sa s nou salim,lietadielko a tak,tak neviem,dufam,ze sa mi nic neurobi z toho,lebo s nou fungujem normalne ako predtym.Mala ma 13 mesiacov a vyse 12 kg :)