Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Tomyum1 super vyzeras v tych plavkach, musis byt riadna kocka s takou postavickou!

Sashinka1985 aj tvoje nove foto mozem len chvalit, velmi prirodzeny vysledok, svedci ti to!

tomyum1

Slniecko83
Viem ze je to tazke ale skus sa neobzerat, daj prskam cas nech sa zahoja, usadia. Mne sa ako tak dali do poriadku az po 6-7 tyzdnoch a stale este nie su ok. Mala som na jednom hore hematom a stale je tam bud opuch alebo tvrdsie tkanivo. Uvidim co povie mudr na kontrole.
Tvar sa ti tiez upravi ked sa usadia a trosku klesnu, uvidis. Mas dobreho dr tak mozes byt uuuplne v klude :-)

sashinka1985

Tomyum1

Wau aka si sexi v tych plavkach. Chlapi budu inac slintat v lete, ked ta takto uvidia.

Matapazicka

Ahoj, davala som si mentor, anatom 295ml.

slniecko83

Tomyum1

Dakujem ja tiez dufam ze sa to ako tak zrovna. Inak mas velmi pekne prska. Ja nosim ten pas do kriza a mam pocit ze sa mi tie prsia este viac rozlisili. Ja mam totizto aj rozdielny tvar tak neviem ako sa to bude vyvijat dalej. A za aku dobu sa ti tie prsia tak pekne zrovnali?

slniecko83

VeVerka11

co sa tyka chodeni tak v pohode a pri niektorych pohybov este citim rezy napr ked sa obliekam a vyzliekam. Ruky este nezdvihnem uplne hore.Niekedy zacitim pichnutie alebo chvilkovu bolest ale v pohode. Ja som mala dufam ze uz nemam vnutornu modrinu ci zrazeninu tak mi to doktor vysvetlol pri prvej kontrole a dal mi lieky ktore stale uzivam a aj lioton gel na natieranie opuchov Ja som nemohla poriadne lepsie povedane skoro vobec hybat s pravou rukou, pretoze ked som sa snazila s nou hybat tak som mala bolesti v pravom prsniku a aj ked som rozpravala a aj pri chodeni.Tak preto mam dalsiu kontrolu po dvoch tyzdnov od prvej kontroly.Ja mam aj 19 mesacneho chlapceka a poviem ti ze rodicia mi vela pomahaju s nim. Zdvihat ho nemozem 6 tyzdnov takze este 3 tyzdne bez zdvihania.

tomyum1

Slniecko83
Drzim ti palce nech sa ti prska zrovnaju :-) aj ja som ich mala kratko po opke podobne a celkom sa to spravilo... Vydrz :-)

tomyum1

Susy 1982
Dakujem :-) Ano to su plavky vrch L spodok S. Zatial takyto strih, kym sa lopticky usadia.
Mne dr vysvetloval ze pri asym prsiach je dolezite dat impl s rovnakym priemerom a rozdiel dorovnat v ml v profile. Pri mne asi bol rozdiel mensi ako je rozdiel medzi impl 45 ml.

slniecko83

VeVerka11

Dnes je to presne 3 tyzdne od opky a mala by som od dnes nosit cez den nevystuzenu kosticovu podprdu ale este ju musim ist kupit. Tento tyzden pojdem popozerat po obchodoch. V piatok mam dalsiu kontrolu tak som zvedava co povie doktor na prska, pretoze mam nosit pas do kriza lebo mam tie prsia volalo asimetricke a tak dufam ze sa to urovna aspon tak aby ten rozdiel nebol tak vidiet ako si ho vidim teraz. Prva kontrola prebehne docela rychlo, vyberu ti stehy, povedia ti co mas a nemas robit a zodpovedia ti na vsetky otazky co sa ich budes pytat a budes si obzerat ciciky v zrkadle spolu s doktorom. Prvy moment ked ti rozopne podprdu budes mat pocit ze ti tie prska spadnu aspon ja som mala taky pocit

VeVerka11

Slniecko 83
Jeej dakujem.za.rychlu odpoved.
Sestricky super. Na novom mieste to vyzera utulne,cisto a vonavo ;-)
Prska prvy dojem male,ale.som.stiahnuta tak to preto. Urcite potom bude dojem iny ;-) teda.dufam :-D
A na kontrole.to ako prebiehalo? Podprdu uz mas normalnu? Pohybujes sa uz normalne? Nic neboli?

Susy1982

Tomyum
to su plavky?...vyzeras vyborne,nove prsicka ti fakt pasuju....
jedna vec ma zaujima ,ty si spominala ze si mala asymetricke prsia ,predtym ti dali rozne velkosti a teraz rovnaku velkost,a vobec nevidiet ze by boli velkostne rozdielne,su rovnake.Nam co mame asymetricke prsia , vecsimou dali rozne velkosti a tie prsia nie su navlas rovnake,kdezto prave teraz v tvojom pripade pekne vidiet ze sa to da rovnakymi implosmi zocelit...