Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

VeVerka11

Ahojky gratulujem k novym prskam. Ja som brala Flector od bolesti. Podprdu nerozopinaj az na prvej kontrole ti ju doktor rozopne prvy krat. A ani naplaste z rezov si neodlepuj. Nicim teraz nenatieraj a potom aj sestra povie ze nemas si tie rezy natierat ziadnym pripravkom na jazvy. Po kontrole si rsia budes natierat normalnym telovym mliekom. Ja som amla bolesti aj akokeby tlaky ale tiez to nebolo najhorsie. Najhorsi bol den hned po operaci to som sa nemohla ani poriadne nadychnut. Bola si spokojna so sestrickami? Ako to vyzera na tom novom mieste? A ako prska zdaju sa ti velke v podprde?

VeVerka11

Slniecko83
Dakujem za podporu, uz mam po :)
Mam sa celkom dobre, je to len druhy den po opke, sice chodim ako robot, ale nie je to az take strasne.
Chcem sa Ta opytat, ty si uzivala ake lieky? Podprdu si mam dat dole az na kontrole? Boleli Ta aj prsia alebo si v nich mala taky divny pocit?
Rany pod pazuchov si si natierala resp. dala si si dole leukoplast?
Citala som tu aj chladenie prs, aj ty si to robila?
Dakujem za odpovede :)

Susy1982

Rush
wobenzym urcite mozes je doslova na akekolvek pooperacne stavy ,nic nim nepokazis prave naopak, urychlis proces rekonvalescencie....

RUSH

Susy 1982,dakujem za radu,prave som prisla z lekarne a zaobstarala si potrebne,o Wobenzyme som pocula,len som si nebola ista,ci uz mozem 5 dni po op.s nim zacat,ale uz nebudem cakat,uvidim co lekar,tento tyzden idem prvy krat na kontrolu,podprdu som este nerozopla,I ked som mala velke nutkanie,lebo má to neskutocne tlaci,a pri tomto opuchu uz ani nehovorim,ved ani dychat nemozem,citim sa ako nadzgana kacena.

Susy1982

RUSH
neviem ako dlho si po op,ale aj tak ti mozem povedat ze opuch moze pretrvavat aj 3 mesiace,zvycajne je to mesiac,vnutorne mozes uzivat vysoke davky vitaminu C a wobenzym,to urychli vstrebavanie opuchu a spravne hojenie ran a zabrani pripadnym komplikaciam ,zvonku sa da aplikovat lioton gel,pooperacnu podpru netreba vobec rozopinat lebo tym podporis rozvoj opuchu,tlak podprsenky na prsia vlastne brani dalsiemu opuchu,ak chces zavolaj svojmu lekarovi aby si si bola ista co je najlepsie robit....kazdej z nas opuch casom presiel a prejde to postupne aj tebe ...

RUSH

Dievcata,ktore mate po operacii,obojstarnny opuch prsnikov je normalny?zacalo mi to na 3 den,a tiahne sa opuch rovnomerne az do podpazusia,mozem si na to nieco dat,ked si este nemozem dat dole tu pooperacnu podprsenku?ak mate skusennosti,prosim poradte,dakujem velmi pekne