Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeVerka11

Slniecko83
Dakujem za podporu ;-) dufam ze budem coskoro fit. Opku mam az v sobotu poobede takze sa liecim poctivo :-D hrdlo mam sice cervene ale uz neboli. Potom napisem,ci ma operovali :-D

angie77

nellyy

ahoj, ty si bola u doktora červeňa na opke však? a ako vieš že jeden máš vysunutý z púzdra? to znamená že si to už bola s ním konzultovať ? ak áno čo ti on odporučil? íst na reopku alebo nie? ...skús nám najprv napísat to, čo na to povedal doktor Červeň

..a si si vedomá že si si nejako mohla ublížiť, alebo len tak samo sa to mohlo stať? alebo čo si sa dozvedela? :)
...každopádne ja by som sa na Tvojom mieste riadila tým, čo na to povie doktor červeň, myslím že jemu sa dá plne dôverovať..aké máš z toho pocity ty?

Sofinka_77

Slniecko83
Urcite to s doktorom prekonzultujem :) Naposledy mi ukazoval babu, ktora ma asi 150 cm, 40 kg a davala si preopku z 390 ml na nieco vyse 500ml.. to uz bola hruza, ale ona to tak chcela, pretoze sa tym "zivi" :)
Ja som chcela najprv nieco prirodzene, ale kedze to nebude az taky velky rozdiel, chcem urcite vacsie :)
Rada by som si pozrela fotky bab s podobnou postavou, ako mam ja, kde sa to da ?
A co sa tyka asymetrie... urcite budem hladat chyby a nedokonalosti, kde to pojde :( ale hadam ich bude co najmenej

Lenkalili

Sofinka_77

Ahoj ja som presne postava ako ty akurat som mala o kilko menej, teraz mam 59 so silikonami :D Ja som mala pred op ačko a mam 420ml, tiež sme sa rozhodovali medzi 390 a 420 nie je to veľký rozdiel, pozri si moju foto v galérii, mne sa viac ani velmi nedalo dať, po op som citila že mi praskne hrudnik neviem si predstaviť ešte viac :D

nellyy

ahojte kočky,
dlhšie som neprispievala, ale čítam vás :)
Ja mám po augmentácii rovné 2 roky a jeden prsník mám poklesnutý a vraj druhý trošku vysunutý z púzdra, ale s tým nemám žiaden problém. Ten padnutý (nižšie spodná ryha cca 2cm) ma zvykne pobolievať.
Poradili by ste mi ísť na reopku a viete o koľko sa musí pri výmene cca pridať v ml ???
ďakujem..

slniecko83

Sofinka_77

Radsej tu velkost este prediskutuj s doktorom a ak sa da co si myslim ze sa bude dat tak chod do vacsich aby si potom nelutovala hned po opke ze si mohla dat vacsie. Je to aj draha zalezitost tak aby si bola co najviac spokojna. Mne doktor az po opke povedal ze mam jednu stranu hrudnika trosku prepadnutu a zase na druhej strane hrudnika sval viacej pouzivany a vidim ze tie prsia nie su rovnake. Mam zatial 16 dni po opke a tak dufam ze sa to urovna a vysledny efekt bude co najlepsi takze musim cakat a byt hlavne trpezliva

Sofinka_77

Slniecko83
No veru zvazujem nad niecim vacsim... :) Pretoze na opku idem najma kvoli tomu, ze sa necitim "proporcne vyvazena". Som celkom vysoka, nie som uplne utlucka a prsia mam momentalne lepsie Acko.. A tym, ze cvicim, tak ak nieco schudnem, tak prsia idu prve :(
A ked sa tu bavime o asymetrii.. tiez sa obavam, pretoze mam mam malu hrudnikovu chybu - ako sa spajaju rebra, tak lava strana je troska zdvihnuta a tym padom sa zda, ze lave prsko je troska vacsie..

slniecko83

assabloy

Mne sa prave tvoje prsia velmi pacia a vzdy som si hovorila este pred opkou keby mam take prsia ako ty bola by som spokojna.Ja mam rovnake implantaty ale teraz po opke vidim ze lave prso je ine ako to prave a aj to lave je niezsie od praveho. Ja len dufam ze sa to urovna uz ked nie uplne aby boli rovnake ale aspon tak ze ten tvar sa vyrovna tomu druhemu. Od teraz nerozopinam podprdu lebo sa iba sledujem.

Ozaj kocky citite sa v tej pooperacnej vsetky tak narvane? Pretoze ja mam pocit ze by som mohla mat aj viac tu podrsdu stiahnutu. Ja musim nosit aj ten pas a vtedy sa citim viac stiahnuta ale ked si ho dam dole, davam si prestavky od neho hlavne v noci tak tie prsia nie su az tak stiahnute, nie ze by mi lietali ale tak myslim ze mohla by byt aj viacej stiahnuta

slniecko83

Sofinka_77

Ahojky medzi nimi nie je velky rozdiel. Ja som sa rozhodovala medzi 400 a 450 a aj doktor povedal ze nie je medzi nimi velky rozdiel a isla som do 450 a vobec nie su velke. Ja mam 167cm a vaha 53-54. Takze si myslim ze ty by si kludne mohla ist aj do 500

slniecko83

VeVerka11

Neboj zucastnis sa. Mna tiez pobolievalo hrdlo a este dva dni pred opkou som brala paracetamol. Kloktaj v slanej vode viackat denne. Ja som bola este v Novamede operovana. Neboj vsetko dobre dopadne a budes sa vytesovat z prsickov