Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sofinka_77

Baby, ako vas tu tak citam.. tak sa mi tie moje "skusane" zdaju byt male... mam 173 cm a okolo 59kg, zvazovali sme 390 ml... je velky rozdiel medzi 390 a 420ml? lebo nam zenam sa vsetko mali :) tak aby som potom nevymyslala privelmi :P

bittersweet

Assaabloy uplne ta chapem ako ta to trapi, hoci z fotiek tvoje prsia vyzeraju naozaj velmi pekne! Asymetriu vidno az ked sa clovek lepsie prizrie, nic napadne. Ako sa k tomu stavia tvoj dr? Ja mam opku 27 a asymetrie sa tiez velmi obavam, lavy prsnik mam malilinko mensi zospodu a jemne asymetricku podprsnu ryhu. Dr to ide riesit rovnakymi implantatmi, tak snad to dobre dopadne a nezvyrazni sa to viac.

assaabloy

ahojte. sompresne 17tyzdnov po opke. mala.som asymetricke prsia, 325/375ml pri operacii sme pouzili merac, napriek tomu prsia niesu rovnake. foto mam v galerke. prsnik ktory bol povodne mensi je teraz vacsi. je zaroven akoby cely posunuty dohora, co neriesim kedze tento sval bol pouzivany viac tak sa to proste stalo, nieje to az tak velmi vidiet skor mi prekaza to, ze ten druhy je mensi a nie az tak pekny! rozdiel zhora obidve odlisne. ten vacsi som myslela ze ma opuch ktory zmizne ale on tak vlastne pekne stoji a ma taky pekny obluk zhora ked pozerame zboku je to najviac vidiet kdezto ten druhy je kolmy k bradavke. ziaden obluk.ten tozdiel som videla od zaciatku.poslem fotky nove do galerky ale je to vidiet aj na starych ten rozdiel.nieje to tragedia ale same viete ze je to velmi citliva vec. v podprsenke to vobec nevidno ked si jedno ramienko viac stiahnem..dufala som ze vsetko bude ok a predsalen nieje az tak sto percentne. velkost si tiez vycitam ze sme nedali vacsie k mojej postave. reopku este nezvazujem, je to strasne vela penazi okrem tych bolesti. inak mam bez vystuze 75/C s vystuzou 75/D. inak dievcata kedy mozeme po opke nosit push up? co myslite, co by ste robili na mojom mieste??? mne sa vidi iba jedna vec kde sa stala chyba...a to ta, ze merac pri operacii sice bol ale navyse implantaty inych ml neboli, preto su moje prsia nerovnako velke. toto jedno z rizik asymetrickych prsnikov.napriek vsetkemu som rada ze som sa nato dala a ze vsetko prebehlo bez komplikacii.

ythyl

dianad,

normalne si sa mohla opytat na ciselko na predoperacne a na sono,on by ti dal na taku zlatu doktorku v Kosiciach, za 30 eur by ti urobila vsetko co oni potrebuju plus na sono tiez dava niekde v KE:) ja som si sono riesila sama a na predoperacne som bola v KE,za 10 minut som mala po vsetkom:)urcite musis dopredu riesit predoperacne,aby im to zaslali na kliniku a vysledky musia byt maximalne 2 stare:)takze bud si to budes riesit individualne cez obvodnu alebo takto rychlo za pendzi:)

dianad

Ythyl no ty mozno nebudes mat opuch tak dlho, ono je to indi vindi:)
A este som sa ta chcela opytat, vysetrenia ktore si mam dat spravit pred opkou - interne a sono, aj anesteziologicke vysetrenie si riesim individualne alebo to sa vybavuje v den operacie priamo na klinike dr svehlikom starsim? Trocha mam v tom zmatok:)

ythyl

dianad,

dakujem za info ohladne teyosalu,s opuchom som ratala,len skoda,ze bude tak dlho:/

a velkost urcite zmen,neboj sa,nebudes lutovat:)lebo ja to lutujem,ale zase existuju push upky,tak dekolt sa nimi da vytvarovat:)a na vacsie urcite pojdem,len budem musiet cakat niekolko rokov,dokedy sa rozhodneme pre druhe babo:)takze je to hudba buducnosti,ale sla by som hned:)aj zajtra:)

dianad

ythyl,

čo sa týka teosyalu, ja som bola iba 2x, napoledy v lete a dávala som si len do hornej pery 1ml - ešte do teraz to je vidieť (cca 7mesiacov po poslednej aplikácii) takže ja som s teosyalom veľmi spokojná, vydrží dlho. 1ml je veľmi veľmi prirodzený výsledok, vôbec nie kucherenko:) ale samozrejme závisí aj aké pery si mala pred tým. Jediné negatívum je že som mala dosť opuch a aj modrinu cca 4-5dní, neviem či aj pri inej značke to je rovnaké.. tak držím palce nech si s výsledkom spokojná:)

a nech nie som off topic - no ja dokimu zajtra teda zavolám:) pri skúšaní implošov sa mi najprv zdali tie 420ml v pohode ale potom sa mi to trocha málilo.. takže radšej to zmením kým je čas, ďakujem za radu:)

ythyl

dianad,

urcite si daj vacsie,moje su este skarede,aby som ich sfotila,ale ak pozries v albume julianu,tak ona ma od Svehlika 420ml,fakt nevyzeraju byt ziadne bomby a ja od nej mam asi este aj mensie,takze sa urcite neboj dat vacsie:)ked aj moj muz,zastanca normalnych prs a dokonca aj moja mama povedali,ze som si mohla dat vacsie,tak to uz je co povedat:)) inak na tu kyselinu idem prvykrat:)ja nie som z Kosic,tak som ani nemala si to kde davat,takze ked som videla na stranke dr.Svehlika,ze nieco take ma,tak hned po operacii som sa s nim dohodla:)ja sa tesim na ten Teyosal,lebo to dava aj doktorka Pallova z IEM a vraj je to kvalitna znacka:)vidis,ked na to chodis,bude velka zmena ten 1ml,ci len troska mi to naplni pery?lebo moj muz si mysli,ze budem automaticky Kucherenko:)))inak ako casto si to chodis davat doplnat?:)

assaabloy

Slniecko83
ahoj myslim si ze sme velmi podobny alebo taky isty pripad ak pozries moje fotky, takisto nemam uplne rovnake a veeeelmi som spanikarila po opke. 2tyzdne po opke bola kontrola, pas som mala nosit preto, ze ten tlaci prsia dole.tiez som chcela nosit takto pas, to uz som nato logicky prisla sama zeby bolo dobre.ale nenosila som tak. po kontrole uz iba na noc. teraz uz nenosim vobec. vlastne od druhej kontroly ta bola 4tyz od opky. mam 17tyzdnov po opke. prsia skutocne potrebuju cas na usadenie. ale chapem tvoje obavy presla som tym istym. asi 4tyzdne, cize 3mesiace po opke mam prsia uz usadene a ten rozdiel uz volnym okom len tak nevidiet. je to uplne ine ako bolo. tiez sa sfotim na porovnanie. pri asymetrickych prsiach (moje boli 325/375ml) je vzdy riziko ze prsia nebudu uplne identicke.jeden sval sa pouzival viac, preto to tak urobilo,cely prsnik vyzeral akoby posunuty dohora.chcela by som ta nejako upokojit, ze to bude ok, lebo som si ista ze bude. tak sa drz a ak nieco napis :) a zotavuj sa :)