Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Ythyl
no to si ma nepotesila :D tak este porozmyslam nad tymi 450 a uvidim co povie dr:) inak na kyselinu som chcela ist aj ja k svehlikovi, chodila som doteraz k inemu ale mam to od ruky a videla som ze dr svehlik pracuje s teosyalom, ty si spokojna? Ja som mala doteraz len teosyal s inymi nemam skusenost:)

kamonika

Baby pomooooc,som vymazala mail od zajacika a neviem nazov albumu na rajcine....heslo aj meno viem,iba ten spravny album chyba

VeVerka11

Slniecko83
Dakujem za podporu ;-)
350ml anatomy. Dufam ze sa operacie zucastnim lebo ma boli hrdlo od rana :-/
A ty si uz bola v novej budove operovana?

sashinka1985

Hostelica

Poslem fotky hned ako budem moct.:-)inac kukala som tvoje fotky, ty mas vacsi zaklad ako som mala ja, ty mozes ist kludne do vacsich ako ja. Aj take cecka mozes mat. Ja som bola jak plavajuca podlaha, a mam tenku kozu, tak mne sa moc ani vacsie dat nedalo.

ythyl

Lenkalili,

aj ja idem zajtra k dr.Svehlikovi na vyber stehov,ale podla mna to boliet vobec nebude,bude to len take stipnutie:)sudim to podla toho,ako mi brali stehy po cisarskom:)ale ja tam budem dlhsie,lebo si idem dat pichnut do pery kys.hyalurovanu,tak mi budem posobit pol hodky lokalka,tak toto podla mna bude boliet :D

ythyl

dianad,

ja mam presne ako ty budes mat a to 390 a 420ml a su dost male,mne dr.Svehlik povedal,ze sa zmesti kolko ml budem chciet,ale chcel mi dat 360 a 390ml,len moj manzel povedal,ze to staci 390 a 420ml,no teraz po operacii si uznal,ze nie su extra velke,ze mohli byt vacsie:)ale ty si chudsia,lebo ja mam 170cm a 55kg.Hlavne si nemysli,ze to budu nejake bomby,ja po druhom babatku urcite idem na vacsie:)a bude to minimalne 500ml:)

krispinka

Kocky dakujem vam :-)
a do tej galerie by som sa ako dostala??

Este mam jednu otazocku. Uz som s dr.podpisala zmluvu operaciu mam koncom marca. Da sa este zmenit z anatomov na gule? Neviem ci je to normalne no uz saliem ci som si vybrala dobre :-)
Da sa s doktorom dohodnut??
Ja idem k dr.Mladekovi...

henka88

krispinka,
ja mám 175 a 55 kg a budem mať 375 ml :) A myslím, že mi to spraví také prsia akurát, 20.2. idem

Lenkalili

Baby prosim vas boli vyberanie stehov? ako dlho to trva?? Ja sa normalne bojim na to zajtra ma to čaká :D ďakujem