Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

slniečko83
no takú ako leukoplast,len bez tých vankúšikov,čistú..ona by nemala premokať...asi si mala väčšie chrasty,alebo menej vyhojené jazvy,keď ti dali ešte gazu... tak si to potieraj tiež tým repíkom,nechaj preschnúť a potom zalep :-)

slniecko83

peta79

a aku pasku ti dali domov? Pretoze ja mam tie jazvy prelepene tak ze mam na nich gazu a leukoplastom prelepene.

marikamarika

Peta79

Ja som si to pozrela cez stranku supermama na fb, kedze mam malu tak supermama nesie chybat :) je to vcerajsi prispevok a prekikas sa tade vsade kde chces..

peta79

slniečko 83
Ahoj :-) no ja mám rezy popod prsia. aj mne prelepili jazvy a dali mi aj domov tú prelepovaciu pásku,že si to mám po 3-4 dňoch prelepovať. ja som si ich každý deň dávala večer dole a potierala som si ich repíkom,nechala vyschnúť a zas prelepila... robila som si to,kým sa jazvy vyhojili a zmizli chrastičky... teraz si ich len potieram a masíruje silikónový gelom,už nepreliepam... dúfam,že som pomohla :-)

slniecko83

peta79

Ahojky chcem sa ta opytat ci mas rez pod pazuchou a ak ano ako dlho od prvej kntroly mam prelepovat rezy? Ty si od Cervena a ja tiez a az doma po kontrole som si vsimla ze mi rezy po vybrati stichov prelepila a teraz neviem ze ci si to mam prelepovat alebo uz nechat na volno

bittersweet

titten tak to si mala pekny zaklad nez si sa vykojila, ja mam mini A po vykojeni:) a ked som kojila tak som mala plne B, v super push up C:D nasla som na fore baby konstitucne ako ja, napr nin a diamond26 a na nich tie 330 vyzeraju mensie, ale aj zaklad mensi. ja by som tak C chcela maximalne.

assaabloy

tomyum1 uz neviem najst tvoj emial :)
az dnes som si vsimla tvoj prispevok premna :) ak mas cas napis mi svoj email ja ti napisem :)