Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

bittersweet,

ja som mala povodne Bcka, pocas tehu C-D, pocas kojenia DD, potom dlhsie C, ale schudla som a prsia totalne po dvoch kojeniach vycucane, ze pred opkou nieco medzi A-B. Doki vravel, ze mam svojich 160ml cca v tej kozke.
Moj ciel bol dostat sa na velkost kojenia, co som. DD, niekedy sa do Dcka vpracem, zavisi od podprdy.

Katus22,

ja som pooperacku nosila poctivo asi len mesiac, potom som uz striedala aj so sportovou a obcas do prace som si supla kosticovu, ale na noc vzdy skafac. Doktor kazal skafac plnych 6tyz nosit.
Na boku ani neviem, kedy som zacala spavat, ja som si hrozne zvykla na to spanie na chrbte, ze mi to priam zacalo vyhovovat, cize na boku hadam az po tych 6tyz, mozno aj neskor.
Doki kazal po 6tyz lahat viac na brucho, ze aby to maklo lepsie.
POdprdy najviac z tesca som mala, mali super velkosti, aj sportove mam odtial a drzia lepsie ako shock absorber

Titten

katus25,

ja som po 6tt nemala byt na kontrole. Bola som po tyzdni od opky na vyber stehov, potom po mesiaci, tam sme si povedali, co mozem po 6tt uz robit a ake podprdy. potom, ze za 2 mesiace aby som prisla na kontrolu a to uz som nebola zial a nebola som tam uz potom stale, len neviem, ako sa so silikonmi ma riesit sono, ci teraz kvoli implosom treba kazdy rok sono robit. Lebo gyndo to flakal a neposielal ma, cize som bola az pred opkou na sone.

S makkostou prs mne nehovoril, ale ja som ich mala dost dlho tvrde, ze nesli ani k sebe. Neviem, ale snad ani skor ako po 2-3mes mne ani nemakkli, nesli k sebe vobec. Niekedy tu citam baby, ako napisu, ze som mesiac po opke a prsia pekne zmakli. Je to asi individualne, ale zas jazvy sa mi krasne hojili, resp uplne minimalne boli

marikamarika

All

Prave som si na fb precitala par komentov na lucku zo str.16 (panelak, supermama)..ako baby tie zeny vedia byt take strasne krute a protivne a zavistlive to snad ani nie je pravda..sudia ani nevedia koho len koli prskam..lucke prajem vela elanu a sil vydrzat tento napor a vam vsetkym tiez..urcite sa stretneme aj s kritikou..

slniecko83

marikamarika

Vsak to ze to je velky zasah do tela. Dnes som sa prvy krat cela sprchovala, dalo mi to zabrat,to jedno prsko pobolieva takze mi to aj dost dlho trvalo. Pokial si zviknem na nove prska tak to chvilku potrva pretoze nic som nemala a zrazu pria skvely pocit

marikamarika

Tetunica

Ahoj, Katus25 ma pravdu mna chcel dr ukecat na 400, ze max 450ml pod prsami mam 73cm no a ja som ho furt lamala tak sme si dali este dalsiu konzultacku pomeral ma atd a nakoniec vraj mozem az do 535 ale vybrali sme 485ml
Nedaj sa odradit :)

marikamarika

Deed

Dakujem za radu urcite vyskusam..ako sa inak mas s prskami secko oki?

Slniecko
Ano uz som si citala, segra tvrdi ze aj ona to mala ale to ti uz cuculka pisala..a ja co som sa lekara pytala tak hej je to normalne ze az pol roka to tak moze byt..je to velka zmena pre prska misia si zvyknut..

bittersweet

tomyum1 no teeeeda, riadna Pamela je z teba!:) aj ked pises ze foto skresluje, ale pekne vidiet, ako tie prsia "pracuju" a mas to akoby menej opuchnute uz ako na poslednej foto co si davala. trochu nestiham pisat posledne dni. sa mi dnes snivalo, ze som uz konecne tie kozy mala a namiesto krasnych prs som si nasla dva spicate minikopceky:D uz mi z toho hrabe:))

hostelica ty si sa tusim pytala, aku velkost budem mat, zatial 330ml a este rozmyslam, ze aj viac dam. je to strasne individualne, ako to ukaze, zalezi od konstitucie.

titten ty mas 330ml, ale vacsie 330ny ako mas ty som v galerke nenasla:)aky zaklad si mala pred opkou, z foto vyzera, ze aj take B?

cuculka

Slniecko
Ahoj ja som necitila bradavky a ani prso z dola..teraz mam skor bolestive cize mrte citlive bradavky a prsa su stale take necitlive. Zospodu hlavne.. zevraj je koza moc natiahnuta a aj 6mes trva kym sa prisposobi tak cakam:) na opke som bola 19.9.:)