Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

marikamarika

Nebojkaj budes fit do opky a aj do predoperacnych testov. Ja som to tak mala tiez stale na mna nieco liezlo a to koli tomu aspon ja si tak myslim ze furt som si hovorila nemozem ochoriet, stale stres lebo som sa bala ze budem chora a ako naschval bola som kazde 3 tyzdne chora. Kontrolu mam zajtra a prvy krat si ich aj uvidim. Od vcea vecera necitim bradavku na pravom prsku. Bolesti su ale daju sa zniest aj bez liekov.

henka88

marikamarika
ahoj, ešte veľkosť presne neviem :) idem ešte na konzultačku budúci týždeň, kde sa presne dohodneme, lebo na prvej sme sa nedohodli. Donesiem mu nejaké obr. že ako si to predstavujem. Ale asi to bude okolo 375/380 ml. Predoperačné mám už budúci týždeň, tak som zvedavá :) Ty čo, už všetko rozhodnuté alebo ešte niečo vymýšľaš? :) nech už to máme za sebou.

cuculka

Kripinka
Sebecke? Pre boha to ako niekto moze povedat?!! Sebecky su ti, co nevedia pochopit ako sa my citime!
Drzim palce.. som uz cca 4-5 mesiacov po opke a je to najlepsie rozhodnutie v mojom zivotee:))) a uz ani neviem ze niekedy som ich nemala.. hihi:))

krispinka

Lenkalili

Dakujeem, kazde slovo ma posuva v pred :-) je vela ludi co ma odhovaraju no bol a je to moj sen uz niekolko rokov a teraz ked mam konecne peniazky chcem ist do toho aj ked je to vraj sebecke... no 100ludi 100chut :-)
a ta reopka je rovnako nakladna, ako prvy krat???

marikamarika

All

Ahojko babule dlhsie som tu nebola..chora som..opka o necely mesiac predoperacne o dva tyzdne snad to do vtedy prejde..:(
Slniecko, Sashinka
Ako sa mate moje po opke, vsetko v poriadku? Co kontrola?

Henka88
No co uz si sa rozhodla pre velkost? Tebe sa to uz blizi kedy mas predoperacne?

Tomyum
Som rada ze uz si fit, neboj opuch zmizne a bude to super..ale pamatam si ked si pisala ze uz aby si sa zbavila skafandra a teraz sa neho tesis :))) to je zlate :) ale inak moja segra to iste, dojde domov da dole podprdu a veha v skafandri :))

Lenkalili

mirkaviki

Určite si nedávaj ešte teraz robiť predoperačné stojí to aj veľmi veľa peňazí a nemaj obavy, budeš ok! ja som mala niečo zle s krvou ale vysvetlilo sa to tym že som bola tesne po menštruacii a že ju mam silnú...

tina691976

Na opku župan nepotrebuješ...to nepotrebuješ takmer ani nič...mne skoro ani pyžamo netrebalo, sestrička mi hovorila že môžem ostať v gaťkach a podprde pod perinou ale nakoniec som si obliekla pyžamo už len z princípu že som ho zháňala asi mesiac v obchodoch :D :D :D

krispinka

Osobnú skúsenosť nemám ale je to veľmi individuálne u každej, keď si prejdeš celú galériu sú tam také 2 viditeľné prípady..jeden prípad ako jej poklesli implantáty a bola nutná reopka a iný prípad som si pozerala čo kojila a vôbec sa jej to nenarušilo ešte sa jej pekne zväčšili a vôbec nebola nutná reopka...je to proste u každej z nás individuálne..ale ber to tak ak bude reopka tak len za väčšie a to je tiež len pozitívum :)Ja som tiež bezdetná a tiež plánujem deti do budúcna avšak zatiaľ sa touto otázkou nezaoberám, ak bude nutná reopka pôjdem a budem mať eeeeeeešte väčšie chichi :) :)

marikamarika

Mirkaviki

Ahoj, pripajam sa k tvrdeniu Henky, je zbytocne si ich robit aj teraz...naozaj dolezita je ta zrazanlivost, a to aby si nebola chora, lebo narkoza je narocna na organizmus tak isto aj rany..tam sa jedna o to ze ked si fit rychlejsie sa rany hoja a bez komlikacii..
Ja idem na opku tiez dr rzczovi 27.2 uz mesiac beriem vitaminy imunoglukan na podporu imunity predsa len ide chripkove obdobie ktore je vzdy vo februari-marci,gelove nechty som dala dole, veri toto obdobie ako ozdravnu kuru :) predsa aj od gelovych nechtov treba raz zacas odpocivat, aj 3d mihi som dala dole ked uz odpocivam tak od vsetkeho, po opke si to zas dam spravit a tu chvilu bez toho vydrzim :) antikoncepciu ti neviem povedat ja mam vnutromaternicove teliesko to sa nevybera,ale tiez ma vplyv na zrazanlivost cize u mna s tym uz musia ratat ze mi treba daco pichnut..

krispinka

ahojte baby :-) Som tu nova, registrovala som sa z toho isteho dovodu co vy :-) 4.2 idem na konzultaciu k doktorovi Mladekovi. Velmi sa tesim no zaroven mam vela nezodpovedanych otazok.

Kocky, prosim Vas velmi by ma zaujimalo ci sa prsia pocas alebo po tehotenstve zmenia.. ci to neuskodi tomu implantatu a nebude nutna dalsia operacia..
Vie mi niektora z Vas z vlastnej skusenosti odpovedat.. ???
Ja som zatial bezdetna no tak o 3roky by som uz babatko chcela... :-)
Dakujeeem za kazdu odpoved :-)