Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

mirkaviki

ahoj, mňa čaká opka o chvíľu a tiež som riešila vysadenie antikoncepcie pred operáciou. Ak ju nevysadíš, tak by ti mali dať heparín alebo niečo také v podobe injekcie, ktorá bude pôsobiť proti zrážanlivosti krvi. viacero dievčat nevysadilo, ja som tiež nechcela aj kvôli tomu že by mi to možno ešte viac rozhodilo organizmus a iba na 1 mesiac sa anti vysadiť neodporúča. Čo sa týka predoperačných, tak sa nemusíš strachovať, stačia ti aj tie predpísané max. 2 týždne staré, pretože to či budeš mať nedostatok železa alebo veľa cukru nie je tak dôležité, ako to či nemáš nejaké problémy so zrážanlivosťou. A každopádne ti môžu tie výsledky vyjsť inak teraz a inak potom. To je môj názor. :)

mirkaviki

ahojte baby, ja sa chystam na opku koncom marca ku panovi doktorovi Ráczovi, chcem sa vas vsak spytat ci ste antikoncepciu podla pokynov mesiac pred opkov vysadili a aj co sa tyka tych gelovych nechtov atd. ci ste to vsetko dodrzali? :D este by ma zaujimalo k tym predoperacnym vysetreniam ci si ich nemam dat spravit aj teraz aby som vedela co vsetko mam napravit za tie dva mesiace ktore idem este cakat kedze vysetrenia musi byt max.dva tyzdne pred opkov a nerada by som kvoly železu alebo pod. presuvala operaciu. dakujem vam za odpoved :)

jaraslava

dobre ranko, nebola som tu mesiac,a tu to fiči s operaciami, ja som uz 2,5 mesiaca po...a chcem Vas povzbudit , ze uz neviem ze som na nejakej op. bola. Chodim uz cvicit , zatial len na spinning,samozrejme s dvomi sport. podprdami :) ruky este nechavam v klude, prsia su makke , prirodzene a nic ma neboli, sem tam nieco sklbne. Nebojte sa ,a chodte do toho, za tie dva tyzdne bolesti na zaciatku to stoji za to.

tomyum1

Assaabloy
Ty si uplne uzasna aku mas trpezlivost ze so pockas na krasny vysledok (ktory je), stoji to za to! Poznam podla seba ze hlavne prve tyzdne je fakt tazke odolat a nepodlahnut panike, ked to vyzera vselijak... Ja ked som po tom hematome kukla do zrkadla prislo mi na odpadnutie :-) vsetko chce cas a trpezlivost... Mna zostal este drobny opuch ktory na foto vyzera akoby bolo prsko vyssie, v reale vidno ze opuchnute, tak snad to do tych 3 mes prejde, pojdem sa potom ukazat mudr.
Kupila som nejake nevystuzene podprdy s kosticou kt netlaci. Postupne si budem zvykat na nosenie...
Ty sa mas ze si v UK, tam mas super vyber podprdiek, co som pozerala na nete napr mimi holiday a stella mc cartney a elle mc pherson maju krasne a aj rozne kosiky s malym obvodom... Sa bojim objednat cez net ze nebude sediet a tu na SK nie je kde vyskusat, tu tieto znacky nemame...

tomyum1

Bittersweet
Ahoj, kontrolu mi konkretny termin mudr nepovedal, mam sa ozvat. Tak sa ozvem ked bude 3 mes od opky. Dufam ze dovtedy prejde hore ten opuch. Este trosicku je. Aj trosku tuhsie to tam je. Ale nic mi nekazal s nim robit, ani masirovat ani natierat. Myslim ze lioton neuskodi nie? Na modriny dost pomohol.
Vcera som mala v praci prvy krat normalnu podprdu, kozy v nej vyzeraju cez oblecko ovela lepsie nez v skafandri, ale aj tak som sa tesila domov kedy sa hodim do skafaca, je v nom pohodlnejsie :-)

hostelica

konzultáciu mam dve tyždne pred operáciou. Áno ja chcem plne B. tak 275 - 280 ml...podla toho co mi este poradi lekar..a ty?..aku veľkosť chces?