Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

tak už mám predoperačné hotové všetko dopadlo ok silikony objednané a už len vydržať dva týždne na den ddd teším sa a j bojím strach spať na chrbte je pre mna nočná mora

ska38

Ahojte, ženy, tak nebola som tu 4 roky,,,pochybujem, že sem ešte nakukne niekto z tých mojich čias..ale aspoň sa predstavím, v 2010-január som bola na OP u Dr. Červeňa, robil mi eurosilikón 350VP, pod sval, cez podpazušie. Chcem, len napísať, tie ktoré sa ešte len rozhodujú, či podstúpiť OP alebo nie, určite choďte za svojím cieľom. Pekný večer. Ska38

bittersweet

tomyum1 ale tak to je fajn, to znamena ze sa to zrejme vyvija ako ma. a wobenzym beries dalej? po akej dobe sa mas hlasit na kotnrolu, ci podla potreby?

ythyl urcite sa to vsetko este "utrasie" ako ma a bude to super! pre mna bude to prve obdobie utrpenie, kym to bude vyzerat ako ma! ale snad sa dockam. a ja budem brat v pohode aj mensi vysledok, hlavne nech su tvarovo super. velkostne cokolvek bude lepsie nez to co mam:)

Trinity Orion

Caute baby.Po akej dobe vam lekar dovolil nosit push-up podprsenku?Nevystuzenu uz mozem,teraz mam 8 tyzdnov od operacie,ale na toto som sa zabudla na kontrole spytat.A ako dlho pooperacnu na noc?Aj ked ju asi budem nosit velmi dlho,lebo je to naozaj o vela pohodlnejsie.

assaabloy

Ja mam 75C. ale siroky hrudnik mne by sa hodili vacsie prsia.ale stastna som aj za tie co mam. ten pas som si potom zapinala tak, aby som suchy zips neopierala o podprsenku. ajtak je hrozna.periem ju s vanishom kadecim. cierna by bola isto lepsia.

Lenkalili

assaabloy

Presne toto som si dneska hovorila..ani nie že by som chcela čiernu ale že už len minimálne tým pásom je taká doničená otrasne už vyzerá tá moja vkuse ten pás sa mi zachytáva o podprdu a vies ako to vyzerá a navyse ja ju mam zozadu aj od nejakej divnej kvapaliny este z opky, ale hrozne už vyzerá fakt :D ja mam 70C ty maš aku? A moja nevieš povedať dokedy bude treba ten pás nosiť?

assaabloy

Lenkalili
nak ja veeelmi lutujem ze nemam tu pooperacnu ciernu, ani som tomu nevenovala pozornost ani neviem ci som mohla mat ciernu ked umna to bolo vsetko take narychlo.okrem toho ze v nej mam spat do 5tich mesiacov mne je v nej dobre a pohodlne, ta biela po case fakt ''vyzera'' a ten suchy zips ktory bol na pase(ten uz nenosim) ten mi podprsenku iba nicil