Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Lenkalili
mas nadherne prsia, kym sa usadia budu uplne ine, takze odporucam nosit pooperacnu stale a mat trpezlivost. myslim ze okolo 5teho tyzdna uz prsia neboli tvrde, uz sa usadzali tak myslim ze potom uz budu aj blizsie k sebe aj uz by si aj mohla ich spojit k sebe.je to priliz skoro posudzovat teraz.vidis ty si mohla po tak kratkom case dvihat ruky ja vobec atd.kazda sme ina ale kazda ma nakoniec krasne prsia. ja som aj spanikarila ked som videla ze jedno prso je vyssie a jedno nizsie (niesom sama) velmi som sa zlakla. dnes sa chytam za hlavu, stacilo sa menej sledovat a nechat tomu cas.

Lenkalili

assaabloy

Heej? Tak ja ruky dám uplne v pohodičke hore, keď ich dám hore tak ani necítim tie rezy skôr akoby pazuchy :D Ďakujem krásne ale mne neprídu take že velke pridu mi normalne menšie ako tie tvoje ale to sme my ženy nikdy nam nebude dobre. Moja a kedy mi pôjdu prska bližšie k sebe nevieš cca povedať? som už z toho na nervy sú ďaleko od seba :(

assaabloy

slniecko83
daj si ich teraz ked mas ten opuch a bolesti ale nerozopinaj...ono to iba prijemne chladi. ja som davala cez pooperacnu, ktoru som vobec nerozopinala. tiez iba par dni po opke. ale ulavilo sa mi tak skus. dokonca som si obcas dala este uterak tenky na hrudnik az tak prilozila ten gel. mne osobne sa ulavilo a pomahalo. preto mi to aj lekar navrhol.mozno by si sa citila aj ty lepsie

assaabloy

Lenkalili
mne trvalo 1.5tyzdna minimalne kym som ruky dala hore, mne tak strasne vadil ta ta rezna ryha do vybratia stehov..po vybrati uplne super.
ako sa citis? prsia mas uplne perfektne ako na nich pozeram o dost vacsie od mojich. a moje mi par dni po opke vystupili. tvoje kym sa usadia budu ine ako su teraz ale krajsie :) tak skore zotavenie prajem

Lenkalili

janas86

Ked som prišla domov z nemocky dala som si pyžamo bez gombíkov museli mi pomáhať ešte to bolo namáhavé a dosť bolestivé ale taký tretí deň po OP už si dáš v pohodičke aj sama cez hlavu veci :)

assaabloy

tomyum1
ahoj super ze uz mas aj kontrolu za sebou, ako sa citis? po tej opke a celkovo, uz si spokojna? ja osobne myslim ze mas s cim ze uz to vyzera dobre. tak drzim palce a zotavuj sa :)

tomyum1

Bittersweet
Ahoj tak kontrola bola rychla, dr osahal kozy, ukazovala som mu hote ten zostatkovy opuch a nejak to neriesil, aj prso trosku tuhsie. Cvakol si to a povedal ze na dalsiu kontrolu si mam zavolat/napisat. Podprdu mam nosit taku ktora netlaci, nie takj ako na cvicenie, skor nevystuzenu bez kostic alebo s kosticou tak aby netlacila. Skafander na spanie este a neuskodi este aj po dome take 2 tyzdne. Mozem uz aj postipne zacat s cvicenim. Tot vsjo :-)

assaabloy

ythyl
ahoj pisala som ti email, tiez som sa pytala na velkost implantatov ale to uz som precitala teraz. ja mam ovela mensie nez ty tazko sa mi k tomu vyjadrit lebo som este tvoje foto nevidela, skus poslat hoci na email ak chces. inak mne bolesti dosli tak asi az na 3-4ty den. tak davaj pozor a setri sa. tiez mi dali tie iste lieky mne novalgin nezabera,potom som nasadila flector a ten bol uplne super. ajked sestricka u dr.Svehlika mi vravela ze flector nepomaha v takych stavoch, vyskusala som podla rad zien tuto na fore a ten mi naozaj pomohol

assaabloy

slniecko83 neboj nic vsetko co popisujes je normalne wobenzyn neviem ci je na predpis ale velakrat kupim lieky bez predpisu.proste mi to predaju. tak si to zozen. ja som si prikladala tie gelove sacky z chladnicky na vrchnu cast prsnikov. aj mi lekar povedal nech to mam a ked som mala opuch a estelen kratko od opky tak som si prikladala a bolo mi lepsie. tak vyskusaj