Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

henka88

ked si napísala žehlenie, tak mňa ako prvé napadlo žehlenie vlasov,kedže ja si žehlím pravidelne a môj manželík mi ich musel žehlit asi aj 3 mesiace po opke, lebo ja som nedokázala držat tak dlho ruky hore ...ale musím povedat že potom som trošku aj simulovala že nevládzem, lebo sa mi to páčilo, ked sa tak o mna staral :)

ale ty si myslela to klasické žehlenie, tak to by si mala zvládnut v pohode, to také kde nemusíš moc tlačit,určite nie že periny a tak :) ale zase nie je na škodu zaučiť manželíka, či? :)

henka88

all
dievčatá, čo ste po, napr. také žehlenie zvládnem kedy? :D že či mám učiť partnera alebo to zvládnem po nejakom čase. :)

henka88

marikamarika

tak ja meriam 175, vážim 55, rozmery máme rovnaké a neviem prečo mne navrhol zajedno strednú výšku a veľkosť 390 ml sa mu zdala veľa :D Ty chceš aké veľké prsia? Lebo ja som chcela že také Céčka a základ nemám bohvieaký :) To hovorím o Raczovi. Teraz neviem, akú si mám dať veľkosť, lebo nechcem malé prsia ani extra bomby :D ale také pekné plné sexi stredne veľké prsia :D Musím si to prebrať s mojím dr. lebo sa mi nejak zdá, že mi nechcú dopriať :D

ivetka58

Tina 691976
Neboj zvladnes,ak budes mat problem uhras to na bolest chrbatu,,akk chces popisat viac ,napis na ivetka58@azet.sk tu sa zle pise

tina691976

lebo baka mám iný názor na silikony a je taká gestapáčka tak ju nechcem dráždiť ale aspom že nemusímnič oklo nej robiť neviem si tu velkosť 400 ml v tele ani predstaviť dala som si ryžu do sáčkov ale to neni ono

ivetka58

To budes v pohode,zvladnes pokial nemas babku na posteli,preco nechces aby babka vedela.?zakladne prace v domacnosti zvladnes

tina691976

termín mám na 17 február ja robým opatrovatelku v rakusku nemám tam nič náročné len to že nechcem abyto tam niekto vedel musím to nejako hrať aby si to babka nevšimla že som nepohyblivá idem na opku do zvolena

ivetka58

Tina 691976
Ja mam 43 .na kedy mas oparaciu?ja som si. Ohla dovolit byt doma dlho ,dala som si s prace volno az 2 mesiace ,zalezi aku mas pracu ,zvladli to ine zvladnes aj ty.je to uzasny pocit uz teraz ked su ako moje vlastne

tina691976

ja idem tiež na okruhle a velkosť 400 vek tiež nemám najmladší už mám 37 rokou tak som zvedavá ako to dopadne zatial som si to tu len čítal ale ako sa to blíži a je to reálnejšie tak su aj tie obavy večšie lebo na oddych mám doma len desať dní tak mám stoho strach ako to potom zvládnem

Ada 77

Baby mne tie fotky vôbec nejde prezerať,mne sa tam neukažu źiadne šípky vpravo alebo vľavo.Čo mám robiť?