Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sisa72

dievčata ako sem davate foto :) by som chcela dat čo poviete ako vyzeraju po tolkých rokoch..vas nazor či by ste si išli dat opat urobit alebo ostat pri tom čo mam..implantaty mam už 13 rokov

sisa72

mata125

nie nechystam..mam ich v poriadku a pytala som sa aj tam kde som implantaty kupovala a povedali že ich netreba menit su natrvalo..mam ich stale pekne tak netreba

sashinka1985

Ahojte dievcata,

Tak aj mne zmizli fotky po opke. Ale ked kliknete na vas album, date heslo a hore nad fotkami je vase meno, pri nej cervena hviezdicka a vedla nej take dve sipky, tak ked si na tie sipky stiknete tak sa vam zobrazia vsetky fotky.teda aspon mne sa zobrazili. :-)skuste, ci to ide aj vam.

marikamarika

Bittersweet

Ahoj moja, jasne rezerva je sobra nebudem to pretlacat nad tych 500 naco sak som celkom chuda, Bude to fajn, a ty co moja teda doki uz vie co nanho chystas?

marikamarika

Slniecko

Moja tebe co vlastne racz povedal co sa tyka starostlivosti po? Mne teraz na tej konzultacke ze mne bude stacit skafander 2 tyzdne, on asi kazdej podla toho ake ma telo...lebo ty pises ze si ich prvykrat uvidis az teraz mne povedal ze sa budem moct rozopinat aj doma kazdy den na 10-15 min..
A co anesteziolog aky bol?

hostelica

musim si to cele premysliet a pozriet si tie fotky ktore ste vsetky baby pridali....

ale neviete mi povedat kotre baby su od Švehlika??? je tam toho strasne vela, a otvarat kazdy subor...ach:/

assaabloy

ynthyl
u teba som si ista ze tych 420bude super ale ako vravis ak by nieco plati to tvoj manzel ;) :)))
hostelica
moj nazor, ak dovolis je, ak by som bola na tvojom mieste tak dam si aspon plne C cka ako mam ja teraz. mne sa mali. pozrela som tvoje foto postavu. no drzim palce pre spravne rozhodnutie. asi by bolo lepsie ist na opku raz a byt happy ako po opke sa chytat za hlavu ze si mohla dat vacsie.mas dost casu na premyslenie.ja by som teraz dala vacsie isto. keby som bola vedela vtedy aka je to super vec :)

hostelica

no už su tam aj moje fotky ako pozeram..výška 168 cm, vaha 51-52 kg. pod prsiami 74 cm...idem si pozrieť fotky konečne :)..no ja som pôvodne chcela plne Bčka,take sa mi vždy pačili, ale do operacie este dve mesiace takze uvidim nakoniec ako to dopadne.

ythyl

assaabloy,

ahoj,ja mam 170 cm a 55-56kg,teraz mozno menej,lebo som este viac schudla,mala zacala chodit,takze mam zabavu,vsade za nou beham:))ja viem,ze sa kazdej mali,mne dr.povedal,ze sa zmestia aj 500ml,lenze kebyze som nemala takeho muza,ktory sa mi do velkosti stara,tak by som si dala tie 500ml,ja to uz lutujem teraz,ze som prisvojila na tych 420ml,ale upokojuje ma,ze existuju aj push upky:) a keby nie,tak po druhom babu mi este raz muz zaplati opku:)inak ako citam,tak od dr.bez flectoru a tabletiek na spanie ani nejdem:))