Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Slniecko83

Som rada, ze uz nemas take bolesti ako prvy den. Uz to bude kazdym dnom lepsie a lepsie. Co sa tyka toho opuchu neboj sa, to odpuchne. Ja som mala po opke tiez jeden o dost vacsi ako ten druhy,a asi popiatich dnoch to zacalo ustupovat. Este ho mam trochu vacsi od toho druheho ale hadam to zmizne. Neboj sa, mala si dobreho doktora, ktory robi pekne prsia a urcite aj tebe ich urobil nadherne. Len sa nekontroluj teraz, oddychuj a nechaj tomu cas. Hovor si ako ja-kazdym dnom sa budes citit lepsie a prsia budu tiez kazdym dnom krajsie.

Lenkalili
Blahozelam k prskam, mrzi ma, ze mas velke bolesti. Skus od bolesti - sumivetabletky panadol.

juliana581

Baby inak prečo z galerky miznú fotky?
ja tam napr. nemám druhú fotku, ktorú som tam mala...a všimla som si to už u viacerých, hm?...

juliana581

Lenkalili

stehy neboleli, trvalo to asi 20 sekúnd...to je ako keby ti niekto dával dole chrasty :-)
flector asi bez predpisu nedostaneš, neviem

Lenkalili

Juliana ano mam ten pas to asi kazdy ma ale riadne to tlaci :-( popravde si ani nechcem predstavit vacsie silikony sak to by ma uz nacisto roztrhalo. Bolelo ked daval dole stehy? A flector sa asi neda kupit bez predpisu ze?

juliana581

Lenkalili

už si nepamätám tie lieky, viem, že mi potom dal flector, ale ten mi nezaberal a potom už niečo také ako tramal...sa mi zdá...a ešte niečo na spanie...
ja som tiež nevedela ani pohár v ruke udržať, všetko mi pomáhal manžel...
tiež som nemal vôbec ani jednu modrinku...len ten opuch joooj
a okúpala som sa až na 3-deň...lebo som sa nenormálne bála rozopnúť tú podprdu, myslela som, že mi vybuchne hruď :-)
povedal, že môžem na druhý deň spať na boku, ale prvýkrát som spala asi až po dvoch týždňoch...lebo dovtedy ma to veľmi bolelo..
aj ty máš ten pás hore na prsiach?

slniecko83

Lenkalili

Ja idem na kontrolu po 10 dnoch od opky cize buduci piatok. Ja sa neviem este sama postavit z postele. Bolesti uz nemam take brutalne ako prvy den ani tabletky som si dnes nedavala. JA som ziadne lieky nedostala domov iba na cestu a povedali aby som si dala pri velkych bolestiach take lieky ake mi zaberaju bezne ked mam volaku bolest. Ale ja mam doma flector tak ten som si dala na druhy den po opke. Predchvilkou mi mamina doumyvala vlasy nad umyvadlom no katostrofa tak ma to unavilo ze hruza