Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monci666

Ahoj Zuzka.forum
no pridem na 1 mesiac domov na dovolenku na slovensko ale tyzden mam na predoperacne potom opka a 3 tyzdne zotavenie s tym ze tyzden som chcela lezat odychovat druhy uz aj kamosky rodinu pozriet niekde na nakupi ..treti uz neake vyletiky mozno welness ... chcela by som si aj trochu uzit dovolenku ....:( lebo zase zacnem rozmiclat ci sa mi to oplati

Zuzka.forum

Danka123 - ja mám tiež kancelársku prácu, šla som do práce po 2týždňoch a ešte to nebolo ono, do práce som kráčala pomaly, aj v kancli všetko opatrne, niektoré pohyby som stále "cítila", hlavne keď som sa pozabudla a načiahla sa za šanónom na poličke a pod., skrátka z vlastnej skúsenosti viem, že mne by týždeň nestačil, tie 2 sú myslím potrebné na zotavenie, alebo aspoň 10dní - toť môj názor.

Monci666 - po 2týždňoch ťažkú manuálnu prácu? Skús to povedať svojmu chirurgovi - bude zhrozený, to je príliš skoro,prvý mesiac sa musíš šetriť, niežeby si to hrdinsky nevydržala skrz bolesti, ale hrozia aj iné dôsledky ako posun implantátu, zápal, sťažený priebeh hojenia a iné komplikácie, uf, pozri si to na stránkach plast.chirurgie.

Nena1 - noooo , v dobrom závidím tú radosť na plavečky, to ja depka furt. :D

Wenushka - žiaden strach, po narkóze pohoda, budeš nadopovaná analgetikami a aj potom sa to dá, ako tu už ktosi písal, bolesť zubov je horšia, toto vydržíš, hlavne s víziou pekných pŕs :)

doka

Ahojte baby,

Wenushka-ako dopadli predoperačné ? Dúfam,že všetko OK :)

Danka123,
idete spolu s Wenushkou,alebo máte len rovnaký dátum,ale inú kliniku....

Monci666,
ked si samoplatca tak sa nemáš čoho báť-za hotové ťa zoberú kdekoľvek a ktokoľvek :) sú to pre nich hotové peniaze :).Len pre istotu sa objednaj aspoň týždeň dopredu-ak by si mala náhodou niečo nie celkom OK,aby si to vedela ešte poriešiť pre opkou ...

Stefani,
dakujem za povzbudenia a informácie...myslím,že každej z nás pomôžu-aspoň mne určite :)

Danka123

Wenuska aj ja mam operaciu 9.2., budeme odpocitavat narovnako :)

inak ja som si v praci zobrala dovolenku iba tyzden...myslite, ze to zvladnem? sice mam iba kancelarsku pracu, ale ajtak sa bojiim

Stefani

Monci666
narkóza je to najpríjemnejšie na celom zákroku.
Aj ja som sa jej strašne bála, ale fakt bola super :-).

Stefani

Ahoj Baska 90,
fungujem, nie na 100% ale dá sa povedať že normálne. Ja mám prácu na PC a šoférujem automat a to sa dá. Nič ťažké nezdvíham, na to mám lidi :-), spím na chrbte, obliekanie už úplne normálne (rýchlo bez obmedzenia pohybu) a 2 dni som už aj žehlila a nepociťovala som nič nepríjemné ani iné. Po 2 týždňoch sa mi v potravinách zle tlačil košík ale dnes už v pohode, ako keby nič.
Dnes sú to už 3 týždne, ale chcela by som aby boli už 3 mesiace a mohla naplno cvičiť.

Monci666

Ahoj Baska90.
Ja idem na tuto kliniku : www.aesthetica.sk ale bohuzial predoperacne si musim sama vybavit tak musim najst niekoho kto by mi zrobil vsetko co potrebujem, jedno kolko budem platit lebo aj tak som poistena v nemecku...takze to mi je doma na dve veci :D ..... (sono v tom nieje že ...či?) ....ja si idem dat 515 ml :D tešim sa na ne aj ked sa bojim narkozy, nakolko som nebola nikdy na operacii.

wenushka

doka

Ahoj nezabudni hned ako sa ti bude dat sem napisat som velmi zvedava na vsetko ako to prebiehalo ale hlavne na tu bolest ci sa to da vydrzat aj ked viem ze to je individualne.
Urcite to das a budes rada ze mas uz konecne za tym. To nepoznas este mna aka som citlivka a este k tomu mavam nizky tlak tak sa obavam aby sa mi nekrutila hlava.

wenushka

Monci666

Ahoj ja som bola dneska u mojej doktorky na Sliaci ktora mi zobrala krv a moc vysledky budu zajtra a objednala som sa na interne volne mali az 2.2.
Ale to mi nevadi lebo na opku idem az 9.2 bojim.

doka

Monci666,
ja som robila predoperačné jedno doobedu-všetko naraz ako samoplatca-dokopy ma to vyšlo necelých 60€,robila som v NR
Baska90,
ja si beriem lieky od bolesti-tak sa spolieham na ne-pretože mne ibalgin ani novalgin nezaberá boh vie ako :(