Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

no ja som chcela ist niekedy v marci ,ale vraj najblizsi volny termin ma az 31.3.,napisala som mu nech mi to rezervuje ,len mi neodpisuje od včera,tak dufam ze mi to niekto nevyfukol:///..lebo cakat sa mi už fakt nechce..teraz som sa pevne rozhodla vpriebehu tyzdna.Chcem si splniť sen :)....ozaj ja mam strach z predoperačných vyšetrení,čo ak ich budem mať zle a nebudu ma mocť zoperovať:( to budem veľmi sklamaná.
A ešte ktomu nepravidelná menštrácia:-( neviem či možem byť operovaná počas menštruácie,nevieš náhodou ?

ythyl

hostelica,

no moja mama nebola nadsena,tiez je to stara skola,ale ona vie,ze ked si nieco zaumienim,tak mi je to tazko vyhovorit:)ja som ju potrebujem v tom,nech mi pomoze malu postrazit,lebo nemoze byt mala pri mne,ako nahle by ma videla,tak hned na ruky by chcela ist:)inak doktor je super,strasne zlaty,vsetko poradi a vysvetli,urcite sa nemusis bat:)ja som sa objednavala v septembri,ale s tym,ze chcem ist v decembri na konzultaciu a koncom januara na operaciu,takze mi vo vsetkom vyhovel:)inak podla mna sa dlho necaka,max.od objednania na konzultaciu mesiac a na operaciu mozno trosku dlhsie,ale max.1-2 mesiace,mozno aj skor neviem,lebo ja som sa na operaciu objednavala zaciatkom decembra a mal volno az 27 januara,co som sa potesila,lebo tak som chcela,ale skor uz nemal:/

hostelica

ythyl

Ja som už rozhodnutá že idem, len ma od toho mama odhovára a nerobí mi to zrovna príjemným...AKo dlho si čakala kým si šla na prvú konzultáciu a potom na operáciu?
Čo povieš inač na nho? ja mam trošku stres z konzultácie,dúfam že mi lekár sadne.

ythyl

Lenkalili,

drz sa,mna to caka v pondelok a uz teraz mi je zle z toho :(
potom daj vediet,ako si to zvladala a ako vyzerali tie 420ml,lebo ja to budem mat tak isto:)

hostelica,

ja idem k nemu v pondelok na opku:)

Lenkalili

No baby za hodku a pol ma to čaká ale ja vôbec nemám stres nechápem :D jediné čo ma štve je to že som totálne smädná a aj hladná no musim vydržať...

hostelica

Cena je za značku EuroSilicone :)

janas86

ahojte baby, my s kamoskou ideme spolu 17. feb. v Nitre k Mladekovi :-) BUDU z nas mat radost....:-) ide este niekto vtedy??? my sme asi trafene spolu ideme aby sme to lepsie zvladli. Ja som druha po nej...zacinam sa trochu bat ale hlavne tej bolesti po opke :-) je to hrozna bolest???

hostelica

Baby aj ja sa chystám ku Švehlíkovi do Košic, evellina pisala si o cenách, no celkom nechápem, na stránke mal cenu 1840 ,- eur komplet. Nevieš aka značka implantátov to teda je v tejto cene?

evellina

baby ...tak uz mam cennik od Svehlika na Mentor
v prípade použitia implantátov značky Mentor, by bola cena za zákrok:
Okrúhle implantáty 1960,- EUR
Anatomické implantáty 2160,- EUR.